Asterias Village Resort
Logies
Appartement
- Typisch Griekse sfeer
- Rustig gelegen in Piskopiano
- Zwembad met jacuzzi
- Ontbijt of Halfpension ook mogelijk
8,6
Aanrader
18 beoordelingen
va 518
p.p.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Asterias Village Resort
Totale score
Gebaseerd op:
18 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Johan Kom
Nederland
Met vrienden
,
Over Piskopiano:
Leuke omgeving de plaatsjes Piskopiano Oud Chersonisos en Koutoulefari
Over Asterias Village Resort:
Hotel Asterias Village is een prachtig complex en alles op loopafstand qua eten en barretjes etc ??
- Algemene indruk 9
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten -
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Piskopiano:
We hebben een fijne vakantie gehad, maar let op of alle horecagelegenheden nog open zijn. Vanaf half oktober sluiten steeds meer gelegenheden hun deuren.
Over Asterias Village Resort:
Het ontbijt was prima, de kamer die we hadden lag onderaan op het resort. Prima in de zomer (er was namelijk totaal geen zon) maar daardoor is het dus ook te vochtig in oktober. Jammer als je wel graag op je balkon zit. Bij dit resort moet je wel van trappen lopen houden (wij moesten elke dag 95 trappen lopen om vanaf onze kamer naar de straat te komen. De receptie, zwembad en ontbijtzaal liggen halverwege, dus ook dan moet je trappen lopen. Vriendelijk personeel en je kunt elke dag om schone (lees droge) handdoeken vragen (is ook nodig als je appartement geen zon krijgt).
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 9
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Esther Steenbergen
Nederland
Met partner
,
Over Piskopiano:
Blij dat wij in het laagseizoen (bijna eindseizoen) gingen: lekker rustig. Aantal restaurants gesloten, maar er bleek voldoende nog open. Weer werkte mee, dus alles prima.
Over Asterias Village Resort:
Wij zaten in een zgn. superior kamer en daar was helemaal niks mis mee. Alles leek splinternieuw.
Trappenlopen viel niet mee, maar goed voor conditie.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 8
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Leonardus Koedijk
Nederland
Met partner
,
Over Piskopiano:
We waren blij dat we in Piskopiano zaten, weg van het drukke Chersonisos. We waren voor de 3e keer op Kreta en met onze huurauto weer een heel mooi gedeelte van het eiland leren kennen. We hebben diverse kloven en grotten bezocht en leuke rustige strandjes gevonden.
Over Asterias Village Resort:
Het resort was keurig verzorgd, prima ontbijtbuffet. Strenge coronaregels, alleen met mondkapje langs het buffet. Wij hadden halfpension in het a la carte restaurant, een 4 gangen keuzemenu, erg lekker. Het personeel was erg vriendelijk. Het restaurant lag boven, dus 60 traptreden op. Dat is wel keurig aangegeven, niet geschikt is voor mensen die slecht ter been zijn. Het 2 kamer appartement was netjes en schoon, maar wel gedateerd. Er stonden alleen houten keukenstoelen, maar op het balkon stonden aangename stoeltjes, die we s’avonds naar binnen haalde. De badkamer was een groot waterballet, omdat de douche open is, dus zonder douchegordijn, waardoor het ook erg vochtig wordt in de badkamer en appartement. Goede bedden. Goede service.
Onze airco deed het niet, maar na melding stonden ze binnen 5 minuten voor de deur, toen deed hij het weer, maar ging niet meer uit, maar de volgende dag is hij goed gerepareerd. De parkeerplaats boven heeft een opknapbeurt nodig, de weg is slecht
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 9
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Anne Knevelbaard
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Piskopiano:
Leuk dorpje met heel veel restaurants en winkeltjes om de hoek. Wel super toeristisch. Mooie uitvalsbasis om veel van de oostkant van het eiland te zien.
Over Asterias Village Resort:
Mooi hotel, mooie ligging met uitzicht op zee, mooie nette kamer, mooi zwembad maar te weinig parasols en alle ligbedden zijn vanaf 8:00 uur bezet omdat de andere gasten hun badlaken ‘s ochtends vroeg al brengen en zo alle ligbedden de hele dag bezet houden ook al zijn de mensen er niet. Het personeel is ook niet bereid om hier iets aan te doen. Dit was een grote ergernis. Verder prima gehad. Heerlijk ontbijt ook.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 9
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 9
Johannes Dejonge
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Piskopiano:
Prachtig eiland, veel te zien in de buurt. Wel een auto nodig.
Over Asterias Village Resort:
Asterias Village ligt prachtig op een heuvel. Mooi uitzicht op de zee in de verte. De kamers zijn vrij klein voor gezinnen en er was alleen airco in 1 van de 2 kamers, waardoor of de ramen open moesten blijven (muggen) of de slaapkamerdeur. Het ontbijt is spectaculair en wisselt ook elke dag voor een deel. Het zwembad is prachtig, met name voor kleinere kinderen.
- Algemene indruk 9
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 6
- Kindvriendelijk 7
- Wifi kwaliteit 6
Richard Pino
Nederland
Met partner
,
Over Piskopiano:
Strand in Stalis mooi, zand en langzaam aflopend in zee dus ook voor kleine kinderen geschikt.
Over Asterias Village Resort:
Hotel Asterias Village leuk rustig hotel maar gedateerde kamers. Wij hadden een maisonnette maar alles op poppenhuis formaat. Keuken niet geschikt om zelf een maaltijd klaar te maken. Hotel is zeker niet geschikt voor mensen die minder goed ter been zijn. Heel veel trappen. 54 treden van beneden naar boven. Wel heel vriendelijk personeel. Schoonmaak zou beter kunnen. Wel de vuile handdoeken meenemen maar vergeten nieuwe neer te leggen. Regelmatig bij receptie gestaan voor handdoeken en/of closetpapier. Restaurant Olivia dat deel uitmaakt van het hotel heeft fantastisch personeel van keuken tot bediening. Top eten en zeker een aanrader om half pension te boeken want voor die prijs kun je nergens zo lekker dineren.
- Algemene indruk 7
- Ligging 7
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 9
- Kamers 4
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Anoniem
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Piskopiano:
Locatie is erg mooi en zeer leuke kleine dorpjes op loopafstand. Stand en zee zijn ook goed bereikbaar
Over Asterias Village Resort:
Accommodatie is prima, receptie en horecapersoneel heel vriendelijk. Schoonmaken van kamers kan wel wat beter
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 6
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 6
- Kamers 6
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 10