Summer Garden Suites & Beach
All Inclusive
-
Hotel

- Gelegen in Bitez centrum
- Slechts 50 meter van het strand
- Meerdere zwembaden
7,2
Voldoende/goed
37 beoordelingen
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Summer Garden Suites & Beach
Totale score
Gebaseerd op:
37 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Bitez:
Bitez is een heel fijn en klein dorpje. Wij voelen ons er altijd welkom en veilig. Heerlijk strand en perfecte zee
Over Summer Garden Suites & Beach:
Leuk middenklasse hotel. Medewerkers doen hun uiterste best om het je naar de zin te maken. Super vriendelijk en service gericht. Voelt steeds als thuiskomen
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 6
- Wifi kwaliteit 6
Anoniem
Nederland
Alleen
,
Over Bitez:
Bitez is een rustige baai, met een kiezelstrand en met de dolmus (20TYL) is Bodrum met een minuut of 15-20 makkelijk te bereiken.
Op het strand zijn diverse restaurantjes en cafés en diverse kleine supermarktjes.
Over Summer Garden Suites & Beach:
Kleinschalig hotel, personeel super vriendelijk, opgewekt en behulpzaam. Zwembad is fijn, rondom voldoende bedden maar weinig schaduwplekken. Wifi is bij het zwembad en de hotel lobby erg goed, maar in de kamers matig of zelfs afwezig. Kamers zijn basic maar voldoende. Schoonmaak kan wat vaker / beter, maar bij aankomst was de kamer wel netjes en schoon. Eten is prima, zeker als je openstaat voor Turkse gerechten.
- Algemene indruk 7
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 5
Arendjeneeltjejan
Nederland
Met vrienden
,
Over Bitez:
Bitez is een mooie en rustige badplaats, voor ons voelt het als thuiskomen. Vriendelijke mensen en goede service.
Over Summer Garden Suites & Beach:
Een eenvoudig maar prima hotel, goede service en prima kamers. Het personeel is zeer behulpzaam en erg vriendelijk. Goed zwembad met ligbedden, al maken wij daar geen gebruik van. Onze voorkeur gaat uit maar het strand van Bitez
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Bitez:
Bitez een fijne bestemming, met winkeltjes en restaurants. Mooie boulevard. Bodrum op 5 km.
Over Summer Garden Suites & Beach:
mooi hotel en vlak bij het strand. Gedeeltelijk gerenoveerd, alleen zijn ze de douche vergeten,die ziet er niet uit, slecht afgewerkt en roestig. All inclusive was matig. Maar het personeel was geweldig en de hamam en massage een aanrader.
- Algemene indruk 7
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 6
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7