Fly & Go Culinair Livingstone Jan Thiel Resort
Logies
-
Aparthotel


- 1x diner + drankje bij Mondi's Beach Club
- 1x diner + drankje bij Maira's Kitchen
- 1x diner + drankje bij Mondi Jan Thiel
- Inclusief huurauto cat. A
- Gratis toegang Jan Thiel-strand (op loopafstand)
- Nieuw restaurant: Mondi Jan Thiel
8,0
Zeer goed
1174 beoordelingen
va
849
p.p.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Culinair Livingstone Jan Thiel Resort
Totale score
Gebaseerd op:
1174 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Jan Wisselo
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Wij zijn zelf niet zo vaak naar het strand bij Jan Thiel gegaan, maar hebben met de huurauto meer gezocht naar andere leuke strandjes waar je bijv. nog mooi kon snorkelen. Een auto huren is zeker een aanrader, omdat je dan ook makkelijk naar andere restaurantjes, strandjes en locaties kan. Op tripadvisor en op persoonlijke blogs van kun je voldoende leuke tips vinden waar je heen kan gaan.
ALs je een duikbrevet hebt, is het ook zeker aan te raden een paar duiken te maken. Wij zijn met Jan Thiel Diving geweest dat bij het hotel zit. Prima duikschool. en een aantal kantduiken gemaakt die toch zeker de moeite waard waren.
Over Fly & Go Culinair Livingstone Jan Thiel Resort:
Het hotel ligt in een een leuke omgeving, vlakbij het Jan Thiel strand. Hierdoor is het makkelijk kiezen tussen strand of zwembad bij het hotel en ook zijn er in de omgeving op loopafstand voldoende eetmogelijkheden. Hotel is verder prima om te verblijven. Punt van aandacht vind ik het wel het schoonmaken rondom het zwembad. Als er iemand in de morgen gewoon even langs zou lopen en lege glazen etc op zou ruimen, zou dat al heel veel schelen.
- Algemene indruk 7
- Ligging 8
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 7
- Wifi kwaliteit 8
Anoniem
Nederland
Met partner
,
De bestemming is top. De sfeer van de omgeving geeft je meteen hét vakantiegevoel. Leuke eettentjes bij Jan thiel en leuke tentjes voor een drankje. Perfecte uitgangspunt om het eiland te ontdekken
Over Fly & Go Culinair Livingstone Jan Thiel Resort:
Netjes. Bed is fijn en de douche is goed! Kamer aan de kleine kant. De kamer werd iedere dag netjes schoon gemaakt. Het zwembad van de accommodatie matig. Het water was wat troebel maar met een mooi strand op loopafstand en alle mooie plekjes op het eiland deed dit er niet echt toe voor ons. Strandlakenservice fijn al waren ze ook een keer niet meer op voorraad waarna de medewerkster geen moeite deed om mee te denken naar een oplossing. Al met al prima accommodatie.
- Algemene indruk 7
- Ligging 9
- Service 6
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 5
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8