Fly & Go The Rif at Mangrove Beach
Ultra All Inclusive
-
Hotel


- Een Curio Collection by Hilton hotel
- Fantastisch 5-sterrenresort met privé zandstrand, nabij Willemstad
- Luxe, ruime (swim-up) kamers en suites
- Keuze uit maar liefst 9 restaurants, waaronder 7 à-la-carte!
- Exclusief bij Corendon: Gratis entree en ligbed bij Mondi City Beach
8,2
Zeer goed
828 beoordelingen
va
1437
p.p.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go The Rif at Mangrove Beach
Totale score
Gebaseerd op:
828 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Anoniem
Nederland
Met vrienden
,
Curacao is een heerlijk land. Vriendelijke mensen en alles op z'n gemak. Die uitstraling moet je zelf ook overnemen, dan begint je vakantie direct. Genoeg te doen in de omgeving, op eigen gelegenheid of via een georganiseerde trip. Willemstad is te lopen vanaf het hotel en leuk zowel overdag als in de avond.
Over Fly & Go The Rif at Mangrove Beach:
Voor ons de tweede keer in dit hotel. Qua service is er wel het een en ander veranderd ten opzichte van februari 2025; zo zijn badjassen, slippers etc niet meer inclusief en is de roomservice betaald geworden. Er is een nieuw restaurant geopend wat ook toegankelijk is voor mensen buiten het resort, dit valt niet onder de ultra-all-inclusive dus goed om je daar vooraf van bewust te zijn.
Hotel zelf straalt luxe uit. Sfeer in Rif is heel relaxed en gemoedelijk. Mangrove een stuk drukker maar ook erg gezellig. Veel verschillende soorten gasten (jonge gezinnen, ouderen etc) die allen een heerlijke vakantie hebben.
De ligging van de hotelkamer aan de weg (naast parkeergarage) vond ik teleurstellend. In de nacht veel overlast van motoren, quads en auto alarm. Eenmaal per jaar is het hotel de start/finish van de marathon; dan wil je zeker niet aan de straatkant slapen. Kamer zelf is ruim en goed onderhouden.
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 8
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 5
Dennisgerardus Sturkenboom
Nederland
Met partner
,
Ik vond het een matig hotel de vriendelijkheid zeker achter de receptie is ver te zoeken…
Over Fly & Go The Rif at Mangrove Beach:
Prima maar echt niet de luxe die we hadden verwacht… en als door jullie er bij ons is ingebroken dan hoop ik dat jullie wat voor ons kunnen betekenen, want zo hoort een vakantie niet te zijn!!!
- Algemene indruk 4
- Ligging 7
- Service 3
- Prijs/kwaliteit 3
- Eten 5
- Kamers 5
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 5
Ingrid Vanliere
Nederland
Met vrienden
,
Mooi eiland,
Prachtige stranden . Maar curaçao moet zuinig zijn op hun eiland. Zorg dat de stranden en de mangrove blijven bestaan en zorg dat bebouwing niet alle natuur wegneemt. Compensatie is broodnodig!
Over Fly & Go The Rif at Mangrove Beach:
De service in het Rif hotel laat te wensen over.
Kamers niet schoongemaakt, 4x moeten vragen om 2 eenpersoonsdekbedden ipv een tweepersoons . Na 3 dagen was het pas geregeld. Op dag 5 waren ze weer verdwenen uit de kamer.
Receptie geeft het keurig door, housekeeping doet er niks mee. Ook van veel gasten soortgelijke klachten gehoord
- Algemene indruk 8
- Ligging 9
- Service 6
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Wim Jacobs
Belgie
Alleen
,
Curacao is een mooi eiland, alleen is november misschien niet de ideale periode…
Over Fly & Go The Rif at Mangrove Beach:
Het hotel bleef onder de verwachtingen… The Rif geeft de indruk van nog net iets beter te zijn als Mangrove, maar in mijn ogen is het bijgebouw met eigen receptie en faciliteiten, die zelfs minder gezellig zijn als van zijn grote broer! Maar wat de grootste teleurstelling was, was het eten. Ja er is ‘voldoende’ keuze, zowel warm als koud, maar de kwaliteit was bedroevend en de dagelijkse variatie onbestaande: smiddags en savonds lag er elke dag quasi hetzelfde op de vaak lauwe buffetten. 1/2 gefrituurd, 1/4 pasta en 1/4 overige… ik was het eten na 8 dagen letter spuugzat en at de laatste avond iets in de stad. Ook de midnightsnacks stellen niks voor: wat bitterballen, kipnuggets en kaashapjes, meer is het niet. De kamers zijn ruim en goed onderhouden. Het personeel is ‘afwezig’… weinig hart voor hospitality, vaak bezig met elkaar en echt werk zien ze niet, met hier of daar een uitzondering.
- Algemene indruk 7
- Ligging 7
- Service 6
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 3
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Anoniem
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Duiken aan de westkust erg mooi. Willemstad erg gezellig
Over Fly & Go The Rif at Mangrove Beach:
Mooi hotel. Hebben erg genoten van de ligging aan zee.
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Do Vos
Nederland
Met partner
,
Bestemming is prima, alleen altijd een cruise schip met zee zicht.
Over Fly & Go The Rif at Mangrove Beach:
-Badkamer niet schoon -Vieze vlekken op de grond -Wc borstel los-Wc drukker linkerkant stuk -Overal potlood op de muren van het afteken met de bouw van het complex -Spiegel hangt op half 11 -Geen nieuwe koffie cups -Wel koffie apparaat maar geen bij passende kopjes
-Vieze glazen worden niet mee genomen -Val beveiliging balkon zit los balkon -Airco maakt lawaai (61db) en de kamer word niet koeler dan 25 graden -Koffie set apparaat zit verf op -Snoer lamp zit aan elkaar getapet -Scheur hoofd boord bed -Tegel badkamer gebroken zeer kwalijk helaas kwam ik daar pas achter na dat ik me voet flink bezeerde en daar door de gehele vakantie een zak om mijn voet moest doen met lopen -sprinkler hang los uit de muur Het eten bij het buffet is meestal Koud of lauw en je zit op een bank met zwarte schimmel. Bij de Harbour kregen we om 18:00 een tafel toegewezen om 18:45 was ons eerste drankje er nog steeds niet we hadden ons hoofd gerecht toen al bijna op.
- Algemene indruk 1
- Ligging 1
- Service 1
- Prijs/kwaliteit 1
- Eten 1
- Kamers 1
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Melle Vanderkolk
Nederland
Met partner
,
Mooie bestemming. 9 dagen precies lang genoeg. Altijd mooi weer
Over Fly & Go The Rif at Mangrove Beach:
Mooi complex, eerste keer dat wij all in hadden. Dit is goed bevallen
- Algemene indruk 9
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 8
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Markus Peeters
Nederland
Met partner
,
De kwaliteit van het eten is duidelijk minder dan vorig jaar
Over Fly & Go The Rif at Mangrove Beach:
De buffetzaal was het eten onvoldoende en werd niet goed aangevuld. De bediening in de losse restaurants duurde lang en er werd
niet goed gereageerd op onze vragen. Lang wachten op je eten er zat teveel tijd tussen de gerechten.
- Algemene indruk 8
- Ligging 9
- Service 6
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 6
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Centrale lighing op loop afstand van Willem stad , curacao is een heerlijke bestemming
Over Fly & Go The Rif at Mangrove Beach:
Omdat niet alle recenties positief waren ging ik er toch een beetje met wat zorgen heen ik had zelfs strand lakens in gepakt. Maar niet was minder waar! De kamer is prachtig groot en gevulde koelkast met A merken en een heerlijke douche! Airco werkt goed. De gang is wel gehorig Heerlijke bedden bij zwembad en strand. Afwisseling kleine restarantjes en grote buffet is fijn. Buffet restarant is wel druk, er is voldoende keus, maar niet altijd snel aangevuld of warm. En te weinig personeel. We zijn wezen eten bij visrestarant, barbeque en mexicaans alle drie lekker maar organitorisch wel wat te verbeteren. Handoeken bij zwembad ruim voldoende alleen vervelend dat mensen hun zooi niet opruimen waardoor het niet duidelijk is of een bed bezet is of niet. Misschien ook iets meer controle en toezicht hierop. Personeel is vriendelijk zowel on het restarant als bar en de receptie . Schoonmaak van de kamer is goed als je aankomt, daarna basis. Wij hebben echt een goede vakantie gehad.
- Algemene indruk 9
- Ligging 8
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 8
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Ynte Miedema
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Fantastisch. Perfecte locatie. Curacau was heerlijk met prachtige stranden
Over Fly & Go The Rif at Mangrove Beach:
Fantastisch. Perfecte locatie. wel blij dat we voor de Riff hebben gekozen..
- Algemene indruk 9
- Ligging 10
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9