Aegean View Aqua Resort
All Inclusive
-
Hotel


- Onder nieuw management
- Ruime (familie)kamers in bungalowstijl
- Meerdere zwembaden en waterglijbanen
- Aegean View heeft een prachtig uitzicht
- Op ca. 2,5 kilometer van Psalidi beach
6,1
Voldoende
173 beoordelingen
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Aegean View Aqua Resort
Totale score
Gebaseerd op:
173 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Laura Gonggrijp
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Kos-Stad Psalidi:
Kos is altijd leuk. Kosstad heeft een Leuke boulevard, veel winkeltjes en eettentjes. Makkelijk met de fiets te doen. Genoeg te zien op het eiland.
Over Aegean View Aqua Resort:
Een resort met potentie, echter door mismanagement gaat het op veel punten mis. Bij aankomst lang op een kamer moeten wachten en deze bleek uiteindelijk niet het kamertype te zijn die wij hadden geboekt. Dit was bij veel mensen het geval, dus het was één grote puzzel om iedereen van de juiste kamer te voorzien. Bij ons heeft dat anderhalve dag geduurd. Dat de airco het na 5 dagen melden nog niet naar behoren deed, hebben we toen maar voor lief genomen. Het eten was, op het ontbijt na, eentonig en vaak lauw. Bestek, borden en glazen waren geregeld niet voorradig en het vinden van een leeg tafeltje was ook een probleem. Hierdoor liep je zo vaak rondjes, waardoor je eten koud was voordat je eindelijk zat. Vooral de eerste paar dagen werden de tafels nauwelijks afgeruimd en hebben gasten dat zelf gedaan. Het personeel liep vooral te mopperen op de manager.
- Algemene indruk 5
- Ligging 5
- Service 4
- Prijs/kwaliteit 3
- Eten 3
- Kamers 5
- Kindvriendelijk 6
- Wifi kwaliteit 5
Sam Vanaudekerke
Belgie
Met partner
,
Over Kos-Stad Psalidi:
De bestimming is zeer leuk alles buiten het hotel was goed. Kos is een hele toffe gezellige stad.
Over Aegean View Aqua Resort:
Slechtste hotel dat ik ooit al gehad heb.
- En de eerste dag mezelf verwond aan glas in het zwembad.
-Geen snacks in de snackbar.
-De bar aan het zwembad nooit open geweest.
-4 verschillende kamers gehad in ons hotel vanwege de insecten en ongedierte of een kamer waar we niet voor betaald hadden.
-Heel onvriendelijk personeel (lachen de mensen gewoon uit).
-3 van de 8 zwembaden open de rest zag groen of was gesloten.
-Verwond aan de tegels die kapot waren in de slaapkamer.
-Het ontbijt, diner en lunch waren een grote chaos soms 20 minuten moeten wachten op een bord om te kunnen eten.
-tafels nooit afgeruimd die moesten we zelf afruimen.
-Kakkerlakken in de eetruimte.
-Eten was koud.
-S’avonds geen animatie.
-20 a 30 minuten aanschuiven voor een drankje uit kartonnen te drinken.
-De kamer 1 keer in de hele week gekuist.
-de planten en pleinen niet verzorgd, één wildernis.
-kamers vol schimmels
-zwembaden die geopend waren waren vuil.
-wenend personeel
- Algemene indruk 1
- Ligging 2
- Service 1
- Prijs/kwaliteit 1
- Eten 1
- Kamers 1
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 5
Sjoerd Wissing
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Kos-Stad Psalidi:
Leuke stad met leuke restaurantjes. Vooral die een beetje uit het centrum gelegen en direct aan het de zee.
Over Aegean View Aqua Resort:
Een 4 sterren complex in verval. We kwamen aan op een niet schone kamer. De kamer was uitgeleefd. Er is geen 1x keer schoon gemaakt tijdens ons verblijf . 3x om gevraagd; alleen schone handdoeken en lakens gekregen. Gelukkig deed de airco het wel. Maar er waren nog slechtere kamers.
Zeer lange rijen bij het buffet/bars. 20 minuten wachten. uit noodzaak maar zelf drinken gekocht in de shop. En elke dag uit eten gegaan. Tevens moest je als je wilde zitten zelf de vieze borden van je voorgangers opruimen en zelf de tafel in dekken. Het werd veroorzaakt doordat ze maar 1 kant van de het buffet opende en de andere kant lieten ze dicht.Het water bij de glijbanen was helemaal groen. De bikini van mijn dochter is helemaal groen geworden en heeft oorontsteking gekregen. Er werd niks schoongemaakt in het algemeen.
wat was er aan de hand? Bezuinigingen en/of corona naweeën. Ik denk dat er te weinig personeel was. Behalve het schoonmaak team, werkte het personeel zich een slag in de rondte.
- Algemene indruk 1
- Ligging 6
- Service 1
- Prijs/kwaliteit 1
- Eten 7
- Kamers 1
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 2
Anoniem
Belgie
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Kos-Stad Psalidi:
Ligging is zeer mooi. Verschillende zwembaden, waaronder een met drie waterglijbanen. De whipe out werd vervangen door twee "bergen" om overheen te klimmen. Het "waterdoel" was helaas stuk. Op sommige momenten nogal druk (aan het buffet en aan de bar). Buffet mocht meer gevarieerd zijn (met meer keuzes voor kinderen). Heel vriendelijk personeel.
Over Aegean View Aqua Resort:
Schone kamers. Slaapkamer beneden en aparte slaapkamer boven, bereikbaar via houten trap. Leuk terras.
- Algemene indruk 8
- Ligging 10
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 6
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 7
- Wifi kwaliteit 5