Kipriotis Panorama Hotel & Suites
Ultra All Inclusive
-
Hotel
- Dicht bij het centrum van Psalidi
- 200 meter van het strand
- Volop faciliteiten voor jong en oud
7,3
Voldoende/goed
80 beoordelingen
va
758
p.p.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Kipriotis Panorama Hotel & Suites
Totale score
Gebaseerd op:
80 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Lucas Brouwer
Nederland
Met partner
,
Over Kos-Stad Psalidi:
Kos is een ontzettend mooi eiland waar veel te zien en te doen is. Er zijn veel mogelijkheden voor fiets-, buggy/quad- en autoverhuur, en dat heb je ook wel nodig als je het eiland wilt verkennen. De toeristische dopren liggen allemaal langs de kust, maar een tripje over de centrale berg is ook een aanrader. Vooral in de grotere dorpen heel veel eettentjes, waar je goed kunt eten voor prima prijzen! De standen zijn wisselend, op een paar standjes na zijn er weinig echte zandstranden. Met de scooter hebben we een fijn, afgelegen zandstrandje gevonden en dat was top. Er zijn veel mogelijkheden voor excursies, watersport, bootverhuur, ferries enz. Genoeg keuze en je zal je niet snel vervelen!
Over Kipriotis Panorama Hotel & Suites:
Van buitenaf een super mooi hotel met een bijzondere ligging. Iets verder van Kos-Stad of andere interessante plekken vandaan, hierheen lopen was net even iets te ver. De ervaring in het hotel is heel goed. Personeel spreekt over het algemeen goed Engels en is erg vriendelijk. Het buffet heeft een leuk wisselend thema (de kwaliteit verschilt ook wel een beetje per dag) en er zijn dagelijks activiteiten georganiseerd zoals live muziek. Bij het Ultra-All-Inclusive pakket zat veel inbegrepen waaronder ook leuke cocktails die je op verschillende plekken kon bestellen.
Wij waren iets minder te spreken over de aanwezige a la carte restaurants (lastig te reserveren; moet ver vooruit, en dan valt het eten ook nog eens tegen). Ook in het pand was niet alles op orde: lift dagelijks kapot, afwerking wat slordig overal, een douche/bad combi die steeds overspoelt ondanks het douchegordijn en een airco die het niet trekt.
Dat mag de pret trouwens niet drukken, het hotel krijgt een 8,5 van mij.
- Algemene indruk 8
- Ligging 10
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 2
Anoniem
Belgie
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Kos-Stad Psalidi:
Aangenaam verblijf in mooi hotel. Fijne excursies en zelfstandige uitstappen gedaan. Een aanrader voor wie een dagje met de fiets er op uitgaat om Kos stad en de bezienswaardigheden in de omgeving te bezoeken.
Over Kipriotis Panorama Hotel & Suites:
Hotel Kipriotis Panorama is een mooi en ruim hotel. De airco werkt voortreffelijk, de badkamer is netjes en de bedden zijn prima. Het logeerbedje mocht misschien wel van een zachtere matras voorzien worden. De aangeboden maaltijden in buffetvorm bieden een zeer ruime keuze op alle vlakken. Spijtig dat de liften af en toe eens voor korte tijd buiten werking waren. Een woordje uitleg bij het inchecken had wellicht welkom geweest om optimaal van alle mogelijkheden kunnen gebruik te maken van alle faciliteiten.
- Algemene indruk 8
- Ligging 9
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 10
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Arno Vijverberg
Nederland
Met partner
,
Over Kos-Stad Psalidi:
Het eiland is divers en leuk om rond te rijden, ik heb een aantal dagen een fiets gehuurd en aantal dagen een scooter
Over Kipriotis Panorama Hotel & Suites:
Prima prijs / kwaliteit verhouding
Het hotel en kamer worden goed schoongehouden, nergens zie je afval of id liggen, het eten kan altijd beter, maar is denk ruim voldoende, de sevice die gegeven word is prima, aardig personeel.
Alleen vind ik dat het niet meer van deze tijd is dat de wifi rond en in het hotel zeer matig tot slecht is
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 2
Johanna Roelen
Nederland
Met partner
,
Over Kos-Stad Psalidi:
Kos is een leuk eiland met veel gezellige standen. Kosstad is zeker de moeite waard. Huur een dag een auto en ga het eiland over. Echt heel leuk. Boottocht naar bodrum is ook heel leuk. Genoeg te doen voor een heerlijke vakantie
Over Kipriotis Panorama Hotel & Suites:
Ligging is top. Prachtig uitzicht. Fijne kamer. Wel wat verouderd maar iedere dag perfect schoongemaakt en een fles water en shampoo ed. Minibar gevuld bij aankomst en badjas en slippers. Iedere dag schone handdoeken. Eten is fantastisch. Veel variatie en meer dan ruime keuze. Echt top. Niks te klagen. Een heerlijke vakantie gehad.
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 10
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 3