Saint George Gournes Bay
Logies en ontbijt
-
Hotel

- Only Adult Hotel: min. leeftijd 16+
- Direct aan het strand
- Op loopafstand van Gournes
- Voortreffelijk restaurant
- Halfpension ook mogelijk!
9,3
Uitstekend
3 beoordelingen
va
554
p.p.
Saint George Gournes Bay
Saint George Gournes Bay op Kreta is een kleinschalig en sfeervol hotel dat direct aan het strand ligt. Met het gezellige dorpje Gournes op loopafstand verblijf je hier in een rustige omgeving, maar toch dicht bij leuke tavernes en winkeltjes. Het hotel beschikt over een fijn buitenzwembad met ligbedden, een poolbar voor een verfrissend drankje en een Grieks restaurant waar je kunt genieten van lokale gerechten. De omgeving van Gournes is ideaal voor wie het eiland op een ontspannen manier wil ontdekken. Je vindt er mooie stranden, helder water en een ontspannen sfeer. Vanuit het hotel kun je eenvoudig uitstapjes maken naar bekende plekken zoals Hersonissos of de hoofdstad Heraklion. Of je nu komt om te relaxen aan zee of om Kreta te verkennen, Saint George Gournes Bay biedt een heerlijke basis voor een fijne vakantie!
Wanneer je tussen 01-05-2026 en 31-10-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing.
Ligging
Algemeen & faciliteiten
Restaurants & bars
Zwembaden
Verzorging
Hotelkamers
2-persoonskamer Standaard Geschikt voor max 2 pers.
2-persoonskamer Standaard Zeezicht Geschikt voor max 2 pers.
2-persoonskamer Superior Geschikt voor max 3 pers.
2-persoonskamer Superior Zeezicht Geschikt voor max 3 pers.
2-persoonskamer Deluxe Geschikt voor max 4 pers.
Junior suite Standaard Geschikt voor max 3 pers.
Junior suite Standaard Zeezicht Geschikt voor max 3 pers.
Lees hier Disclaimer m.b.t. bovenstaande beschrijving.
Extra bestemmingsinformatie
Toeristenbelasting (Climate Crisis Resilience Fee)
Op Kreta, Griekenland, betaal je bij aankomst in je accommodatie een toeristenbelasting. De hoogte hiervan is afhankelijk van het aantal sterren van je accommodatie. Het bedrag dient contant te worden betaald.
Geen reisleiding aanwezig op Kreta
Verblijf je in een accommodatie op Kreta? Dan is er van 1 november t/m 31 maart geen reisleiding aanwezig op de bestemming. Uiteraard laten we je niet onvoorbereid op reis gaan: enkele dagen voor vertrek ontvang je van ons een e-mail met alle belangrijke informatie voor een zorgeloze vakantie.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Saint George Gournes Bay
Totale score
Gebaseerd op:
3 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Antoinette
Nederland
Met partner
,
Over Gournes:
Gournes biedt vrij weinig vertier maar des te meer rust. Een huurauto is zeker aan te raden.
Over Saint George Gournes Bay:
Hotel Saint George is een fantastisch hotel met geweldige service en prima kamer. Heerlijk zwembad met erg comfortabele ligbedden en gratis badlakens. Restaurant sfeervol en heerlijke gerechten.
- Algemene indruk 10
- Ligging 7
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Gournes:
In de omgeving weinig te zien wel een leuk zandstrandje op loopafstand met een drink en food corner en toilet.
Wel aan te raden om een auto te huren
Over Saint George Gournes Bay:
Ziet er strak en mooi uit nette kamers schoon en alles aanwezig
goede voorzieningen bij het zwembad
- Algemene indruk 8
- Ligging 7
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Marinus
Nederland
Met partner
,
Over Gournes:
We waren erg onder de indruk van het hotel en de services. We zoeken niet de drukke populaire gebieden op om te verblijven, we reizen daar graag met een huurauto heen om te bezoeken. Gournes is een gebied in ontwikkeling al 30 jaar na vertrek van de Amerikanen welke hier een basis hadden tot 1994. De stranden zijn schoon, prachtig zand en bed en parasol voor een zeer schappelijke huurbedrag van €10,- per dag. De locatie is redelijk centraal, binnen anderhalf uur rijden zijn alle bezienswaardigheden te bereiken.
Over Saint George Gournes Bay:
Het Hotel is nagenoeg nieuw, kamers onberispelijk, uitzicht geweldig, zwembad schoon, bedden om zwembad comfortabel en lekker lang, De horeca aan het zwembad perfect, super vriendelijke barman, zeer gastgericht, onbijt zeer uitgebreid en de kok verdient een groot compliment om elke ochtend ons weer te verrassen met heerlijke eitjes en ander gerechtjes. Receptie een dikke pluim, het team werkt hard en lang om het ons zo goed mogelijk naar het zin te maken. Een serieuze aanrader.
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10