Asterias Village Resort
Logies
Appartement
- Typisch Griekse sfeer
- Rustig gelegen in Piskopiano
- Zwembad met jacuzzi
- Ontbijt of Halfpension ook mogelijk
8,9
Aanrader
24 beoordelingen
va 550
p.p.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Asterias Village Resort
Totale score
Gebaseerd op:
24 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Piskopiano:
Gezellig dorp. Altijd leuk om er weer terug te komen. Leuke wandeling naar het strand beneden.
Over Asterias Village Resort:
Uitstekend. Appartement comfortabel en schoon, mooi uitzicht over zee vanaf balkon, lekker groot zwembad, zeer professionele en behulpzame staf.
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten -
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Isabel Weessies
Nederland
Met vrienden
,
Over Piskopiano:
Piskopiano is een klein, maar gezellige bestemming. Een aantal winkeltjes en heerlijke restaurantjes, met vaak uitzicht op de zee
Over Asterias Village Resort:
Hotel Asterias Village Resort is een super mooi hotel. Het personeel is zó vriendelijk en doet echt zijn/haar best om het jou naar je zin te maken. Een heerlijk zwembad met prachtig uitzicht op de zee. Zeker een aanrader. Met een kleine 5 minuten rijden ben je op de strip van Chersonissos. Dit is goed te doen met bijvoorbeeld de shuttle service die vanaf het hotel vertrekt. Ook lopen is een prima optie :)
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Piskopiano:
Piskopiano is leuk rustig dorpje met leuke restaurantjes en terrassen. Op loopafstand (half uurtje) van de drukke boulevard van Chersonissos.
Over Asterias Village Resort:
Heel mooi hotel, prachtige ruime kamer. Net zo mooi als op de plaatjes. Ook nog een nespresso-apparaat op de kamer. Heel vriendelijke mensen die er werkten. Kortom helemaal super!
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Bas Schraven
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Piskopiano:
Het dorpje Koutouloufari is een erg leuk en gezellig dorpje waar je heerlijk kunt rondslenteren, uit eten kunt gaan en leuke winkeltjes vindt.
Over Asterias Village Resort:
Ik heb nog nooit een accommodatie gevonden die zo schoon is als deze en waar men in zijn algemeenheid super hygiënisch te werk gaat. Complimenten aan het team van Asterias Village! Daarnaast willen wij als familie extra complimenten geven aan het personeel van het bijbehorende restaurant Oliva. Met name het gastheerschap van Ivana en Eno is hartverwarmend te noemen. Ik zou zeker adviseren om het diner bij te boeken. Je krijgt meer dan waar voor je geld!
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 10
Anoniem
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Piskopiano:
Koutouloufari was een geweldig gezellig dorpje met veel activiteiten in de omgeving. Niet dicht bij het strand maar dat was goed te regelen, overal leuke restaurantjes en vriendelijke mensen.
Over Asterias Village Resort:
Hotel Asterias village was super, uitzonderlijk vriendelijke medewerkers en goede service. Het zwembad was heel mooi en in mei lekker rustig, het was ook erg leuk voor de kinderen. De bar serveerde heerlijke drankjes en je wandelt ook zo het dorpje in. Het enige dat we misten was een douchegordijn en een iets nettere keuken hoewel we in deze week niet hebben gekookt.
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 10
- Wifi kwaliteit 8
Hendrik Hennekes
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Piskopiano:
Mooie omgeving , leuke winkels en restaurants. Wel aanrader om een auto te huren en de omgeving te verkennen
Over Asterias Village Resort:
Asterias Village is zeer mooie gelegen, wel veel trap lopen,dus wel goed te been zijn. Goede service en zeer vriendelijk personeel. Kamers mogen wat beter schoongemaakt worden met name de glazen badkamer deur en de vloer beter dweilen.
- Algemene indruk 9
- Ligging 8
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 9
- Kamers 9
- Kindvriendelijk 9
- Wifi kwaliteit 9
Paul Stevens
Belgie
Met partner
,
Over Piskopiano:
Rustige ligging (eind april) . Leuk dat we een auto hadden omdat we in de bergen leuke plaatsen hebben ontdekt. In de buurt veel leuke restaurantjes op wandelafstand. Strand op wandelafstand wel mits een klimmetje terug.
Over Asterias Village Resort:
Niks dan lof over het hotel. Personeel is echt heel vriendelijk. Kamers waren proper , ruimte genoeg maar niet super modern. Heel goede bedden !! Lokatie rond het zwembad is prachtig.
- Algemene indruk 9
- Ligging 8
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten -
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Cornelis Vangestel
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Piskopiano:
Rustig gelegen met mooi uitzicht. Heel vriendelijk en rustig personeel. Op loopafstand van veel gezellige eettentjes en barretjes. Eten was overal heerlijk! Ook in het restaurant van het hotel (Oliva).
Over Asterias Village Resort:
Kamers waren wat gedateerd. Wel 2 moderne televisies, maar daar niet echt behoefte aan (behalve onze 2 kinderen). Ventilatie in badkamer was erg luid. Ook de buren kon je goed horen.
- Algemene indruk 9
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 6
- Kindvriendelijk 6
- Wifi kwaliteit 7
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Piskopiano:
Veel bezocht, auto gehuurd. Rustige periode, mooie natuur, prachtig eiland. Vriendelijke mensen
Over Asterias Village Resort:
Alles aanwezig, goed verzorgd, schoon en goed onderhouden, mooi zwembad. Wel veel traplopen. Prima shuttle service door hotel naar stad. Geweldig ontbijt.
- Algemene indruk 9
- Ligging 8
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 6
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Piskopiano:
We hebben een fijne vakantie gehad, maar let op of alle horecagelegenheden nog open zijn. Vanaf half oktober sluiten steeds meer gelegenheden hun deuren.
Over Asterias Village Resort:
Het ontbijt was prima, de kamer die we hadden lag onderaan op het resort. Prima in de zomer (er was namelijk totaal geen zon) maar daardoor is het dus ook te vochtig in oktober. Jammer als je wel graag op je balkon zit. Bij dit resort moet je wel van trappen lopen houden (wij moesten elke dag 95 trappen lopen om vanaf onze kamer naar de straat te komen. De receptie, zwembad en ontbijtzaal liggen halverwege, dus ook dan moet je trappen lopen. Vriendelijk personeel en je kunt elke dag om schone (lees droge) handdoeken vragen (is ook nodig als je appartement geen zon krijgt).
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 9
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8