Fly & Go Selyria Resort
All Inclusive
-
Hotel

- Inclusief huurauto
- Centrum Tsilivi op ca. 300 meter
- Goed vertoeven bij de zwembaden
- Ook maisonnette familiekamers
7,4
Voldoende/goed
773 beoordelingen
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Selyria Resort
Totale score
Gebaseerd op:
773 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Robertus Venneker
Nederland
Met partner
,
Over Tsilivi:
Tsilivi vinden wij 1 van de leukste dorpen. Veel lintdorpen maar deze heeft iets van een soort centrumpje. Gezellige straatjes en restaurants. Je loopt zo vanaf het hotel naar het centrum en ook veilig via een voetpad. Ook in het donker.
Het strand is heerlijk, mooi breed zandstrand, rustige zee die vlak afloopt. Slechts 1 mtr over kiezeltjes (geen waterschoenen nodig). Strandbedjes vanuit all inclusive gratis te gebruiken.
Het eiland: onze verwachting was Grieks (veel blauw/wit) net als op Kos, maar helaas, slechts 1 soort molentje in die kleuren.
Zakynthos was leuk voor 1x, maar niet nog eens. We hebben het hele eiland nu gezien. Qua reisafstand (slechts 3 uur) is het wel perfect om snel naar een zonbestemming te komen. Laatste week september en nog steeds de hele week 27 graden gehad, dus heerlijk!
Leuk om te doen; blauwe grotten/schildpadden excursie vanaf agios Sostis haven en dan ook gelijk het schattige cameo eiland zelf even bezichtigen.
Jeepsafari via Get your guide.
Over Fly & Go Selyria Resort :
Hotel Selyria is leuk. De ligging perfect. Slechts 1 hoog. Eten prima en gevarieerd genoeg. We hebben 3x ergens anders gegeten ivm excursies (oa Griekse avond via Corendon). 2 zwembaden, aan de kant vd receptie de warmste door meeste zon.
Personeel; wat Griekse woordjes van tevoren opgezocht maar er was alleen Oekraïense personeel op de managers na, waardoor er weinig Grieks van pas kwam.
Kamer; Helaas verkeerde materialen gebruikt. Laminaat door hele hotel die niet aansloot en ook in de badkamer loskwam door vocht. Water loopt vanuit de douche over de rand (1 cm) zo het laminaat op. Is niet tegen te houden.
Kamer was niet gedweild bij aankomst en de hele week niet. Er lagen spetters naast het bed alsof er een glas drinken was gevallen en opgespetterd en die lagen er nog toen wij vertrokken. Wel iedere dag schone handdoeken.
Deurklink balkon was helemaal los (trok je uit het slot maar functioneerde nog wel). Gelijk melding gemaakt wat aan klusjesman doorgegeven zou worden … ???
- Algemene indruk 6
- Ligging 9
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 5
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Franklin Haan
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Tsilivi:
Tsilivi is een leuk dorpje.
Niet te massaal misschien ook omdat wij in het na seizoen zaten. Zakyntos is een leuk eiland, huur een auto voor 2 a 3 dagen en je kan veel zien van het eiland
Over Fly & Go Selyria Resort :
Hotel ziet er netjes uit. Bediening sommige heel vriendelijk en sommige iets minder.
Ja er zijn problemen met de kamers en afvoer.
Eten is geen hoogstand maar goed genoeg. Er ligt altijd wel iets tussen wat je lekker vind.
Zwembad was prima en de ligbedjes ook.
De faciliteiten bij het strand zijn goed en je kan lekker in de zee.
- Algemene indruk 5
- Ligging 8
- Service 5
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 4
- Kindvriendelijk 6
- Wifi kwaliteit 6
Johannes Zitman
Nederland
Met partner
,
Over Tsilivi:
Tsilivi vonden wij erg mooi om te bezoeken, het strand was mooi en fijn om daar te zijn. Meerdere keren met Nefis op stap geweest, zeer aan te raden. Fijne mensen.
Over Fly & Go Selyria Resort :
Het hotel is zeker geen 5 sterren hotel. Één ochtend hadden we geen water. Er was schimmel in de douche. Het water liep de kamer in tijdens het douchen. Stopcontact zat los. Kaart deed het niet om de hotelkamer te openen, nadat we dit hadden aangegeven kregen we een sleutel en het zou worden gemaakt, toen we naar huis gingen was het nog niet gemaakt. Toilet bij het zwembad was smerig. Enz.
- Algemene indruk 6
- Ligging 9
- Service 6
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 6
- Kamers 4
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 5
Anoniem
Nederland
Met vrienden
,
Over Tsilivi:
Ik vond Tsilivi een heel leuk plaatsje. Leuke restaurants en winkeltjes. Het strand was heerlijk.
Over Fly & Go Selyria Resort :
Selyria Resort is een leuk hotel, goed eten en vriendelijke bediening.
- Algemene indruk 8
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 10
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Johannesmariahendr Heijnens
Nederland
Met partner
,
Over Tsilivi:
Eiland wel goed en mooi, mooie bezienswaardigheden. Zee is schoon en heerlijk.
Over Fly & Go Selyria Resort :
Hotel zeer slecht, moet gesloten worden. Iedereen maar dan ook iedereen klaagde hierover. Klachtenformulier met de reisleiding ingevuld.
Niet schoon, maar ook buurt meer schoon te krijgen. Alles nat en vochtig, opgezwolllen laminaat, schimmel. Vieze kitranden, smale randen waar niet te poetsen is. Opgezwollen inten en stucwerk. Overal muffe vieze geur. Kelder en gum oud en vies en apparaten allemaal stuk!
- Algemene indruk 7
- Ligging 7
- Service 4
- Prijs/kwaliteit 1
- Eten 3
- Kamers 1
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Jan Dekroon
Nederland
Met partner
,
Over Tsilivi:
Fris en groen eiland waar veel te beleven en bekijken is. Wel veel vervallen en op plaatsen nogal desolaat
Over Fly & Go Selyria Resort :
Voor Griekse begrippen acceptabel, voor onze normen hier en daar onder de maat. Maar stoor je je daaraan moet je ook een duurdere variant boeken. Voor ons niet storend.
- Algemene indruk 7
- Ligging 7
- Service 6
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Catharina Schreuders
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Tsilivi:
Tsivili is een leuk plaatsje met leuke restaurantjes.
Over Fly & Go Selyria Resort :
Goed eten, centrale ligging (dicht bij centrum en strand), gratis kluisje, goed wifi, mooi strandje met gratis ligbedden, parasol en bar op het strand, kamers werden elke dag schoon gemaakt met nieuw bedden goed en handdoeken. De kamers hadden achterstallig onderhoud bv er stond water op wc als iemand zich aan het douchen was, laminaat lag uit elkaar en stop contacten zaten los in de muur.
- Algemene indruk 7
- Ligging 9
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 10
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Tsilivi:
Tsivili op zeer korte afstand van het hotel. Zeer levendig, veel restaurants, bars etc.Naar het strand 7 min lopen. Mooi (zand) strand.
Strandbedjes met dikke kussens. Wel snel vol, dan lig je op gewone stretchers. Ook daar gratis drinken en wat te eten ( meestal koud omdat het er vroeg staat) Heerlijke salades uit de koelkast daar!
Over Fly & Go Selyria Resort :
Leuk all inn hotel. Niet te veel van verwachten. Prijs/kwaliteit prima. Eten in een soort kantine met felle verlichting. Niet sfeervol dus! 2 zwembaden, mooi schoon. Fijne ligbedden. Grote parkeerplaats voor huurauto. Eten niet altijd warm maar wel voldoende keus. Lekker bed en lekkere douche. Water loopt wel naar het toilet. gewoon een handdoek neerleggen dus in het toilet. Dagelijks handdoeken wissel en schoon laken. Ook badlaken tegen borg te krijgen. Lekker vaak omwisselen. Wij hebben een heerlijke vakantie gehad!
- Algemene indruk 7
- Ligging 9
- Service 6
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 7
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 4
Wilhelminahendrika Hoppers
Nederland
Met partner
,
Over Tsilivi:
Het resort was echt slecht
Personeel om te huilen ,geen lachtje kon er van af
Kamers super slecht
Over Fly & Go Selyria Resort :
Zeer slecht
Kamers waren slecht tijdens het douche liep het water de kamer in waar laminaat ligt
Water liep ook de aparte W.C in
Eten was niet warm
Personeel onvriendelijk
Ik heb dit nog nooit mee gemaakt
Vreselijk gewoon
- Algemene indruk 2
- Ligging 7
- Service 2
- Prijs/kwaliteit 3
- Eten 2
- Kamers 2
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Johannesalbertus Burger
Nederland
Met partner
,
Over Tsilivi:
Een hele andere omgeving dan Argassi, meer buiten het centrum. Behoorlijk verder bij de kust vandaan. Tsilivi centrum was wel oké.
Over Fly & Go Selyria Resort :
Hotel wordt netjes schoon gehouden, ook de kamer en nabij het lopend buffet en de eet/verblijfzaal. Alleen aantal keer gebruik gemaakt van het diner. De diversiteit was prima, de mogelijkheid tot drinken (zowel bij het lopend buffet of de bar was ruim voldoende). Het hotel heeft NIETS wat aan Griekenland doet denken, geen schilderijtje, beeldje, ornamentje. Personeel erg vriendelijk en behulpzaam. Ik heb twee klachten: De overboeking (was door div. omstandigheden een grote tegenvaller) en het op veel latere tijdstip van vertrek. 1e dag was al bijna voorbij en moesten afspraken afzeggen in Argassie. Ook de kosten bus/taxi én toeristenbelasting (110 euro) liep behoorlijk op.
- Algemene indruk 8
- Ligging 7
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 5