Castelsardo Resort Village
All Inclusive
-
Hotel

- Gerenoveerd resort
- Gebouwd in ‘village’ stijl
- Gelegen aan idyllische baai
- Fantastisch uitzicht over zee
8,0
Zeer goed
731 beoordelingen
va
595
p.p.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Castelsardo Resort Village
Totale score
Gebaseerd op:
731 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Adrianus Schilt
Nederland
Met partner
,
Over Castelsardo:
Mooi eiland en het hotel ligt op een prachtige locatie. Een auto is wel noodzakelijk wil je wat meer van Sardinië zien
Over Castelsardo Resort Village:
Prachtige ligging, kamers groot genoeg wel verouderd , Waterstraal in de douche was bij onze kamer zeer beholpen /klein. Wifi gekocht bij het hotel voor de I pad werkte niet in ons appartement alleen bij het restaurant en receptie Avondeten is vullend maar niet erg smaakvol . Mooi zwembad wel een auto nodig of excursies boeken als je wat meer wil zien. Bus transfer heen was een drama moesten (volgens de reisleiding) 2 uur lang op de luchthaven wachten voor 4 Fransen die hun vlucht gemist hadden. Daarna nog eens 2 uur reizen naar het hotel
- Algemene indruk 8
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 5
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 2
Romy Dol
Nederland
Met partner
,
Over Castelsardo:
Castelsardo is een klein dorpje, waar je het nodige kunt vinden als supermarkt en een aantal prima restaurantjes. Wij raden Alghero aan om zeker eens te bezoeken, dat heeft veel leuke restaurantjes en straatjes.
Over Castelsardo Resort Village:
Wij hadden kamer 507, op een hoek met prachtig uitzicht over de zee en bergen. Een schone kamer. De bed spiralen voelde je door het beddengoed heen, dat was minder prettig. Verder een prima kamer met balkon.
Wifi, zwembad handoeken en parkeren bij het hotel is betaald. Je kunt wel gratis parkeren iets verderop, helaas moet je daarvoor wel een kleine klim naar boven maken.
De avondrecreatie is niet zo standaard als overal, gezien het wat kleinere hotel is het leuk dat ze de gasten meer betrekken hierbij. Zo voel je je al snel deel van de groep.
Het eten was prima, niet mega uitgebreid, maar van prima/goede kwaliteit.
Personeel vriendelijk, op 1 nukkige man in het restaurant na.
Heerlijk dat er tijdens ons verblijf nagenoeg geen kinderen waren. Best wel wat Nederlanders en Fransen.
- Algemene indruk 7
- Ligging 7
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 1
Simona Helmus
Nederland
Met partner
,
Over Castelsardo:
Zonder auto is het lastig als je de omgeving wilt verkennen. Wil je alleen aan het strand of het zwembad liggen heb je geen auto nodig.
Het strandje bij het resort is geweldig, helder water en strandbedden om op te liggen.
Wel steile trappen om er te komen maar dat is op het hele resort het geval.
Sardinië is een mooi eiland, in het voorjaar vol bloemen, geuren en kleuren. Castelsardo ligt mooi, maar om het eiland te verkennen moet je afstanden af willen leggen. Sommige wegen slecht, ander super geasfalteerd.
Helder water, mooi om te snorkelen, aardige mensen, mooie stadjes om te bezoeken en rond te slenteren.
Over Castelsardo Resort Village:
Castelsardo resort ligt super mooi tegen een helling met geweldig uitzicht op het dorpje Castelsardo en de zee. Elke avond een geweldige zonsondergang te zien.
Vriendelijke personeel, altijd vrolijk en bereid om veel voor je te doen.
Eten voldoende gevarieerd, wel zelf smaak toevoegen aan het vlees. Veel keus in voorgerechten, elke avond ander vlees en diverse soorten pasta’s. Desserts ook wisselend met altijd vers fruit erbij.
Bij het ontbijt keus uit 4 verschillend bereide eieren, roerei, spiegelei, omelet en gekookt ei met worst en spek naast soorten beleg en yoghurt.
Koffiemachine met verschillende koffies, zelf te kiezen. Wijn en biertap met daarnaast nog verschillende soorten sap en frisdrank.
Kamer ruim, alle met zeezicht en balkon met zitje, kluisje beschikbaar, ruime badkamer, heerlijke douche, elke dag schone handdoeken en schoonmaak. Koffers worden bij de kamer gebracht en gehaald, top geregeld.
Enige minpunt:limoncello hoort niet bij de Nldse all inclusive.
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 4
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Castelsardo:
Castelsardo is cute little old city, nice for one afternoon. We had a car and drove around a lot,- you can not walk from hotel to the town, there is a highway.
Over Castelsardo Resort Village:
Hotel has few levels so its a workout every time you need to go to the breakfast of beach??we loved it. Pizza restaurant is nice, buffet was so so, we ate dinner somewhere else, it was not tasty.
- Algemene indruk 8
- Ligging 9
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 5
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 2
Onno Vonkreijfelt
Nederland
Met partner
,
Over Castelsardo:
Castelsardo is prachtig.
Echt Italiaans oud stadje met veel bezienswaardigheden.
Over Castelsardo Resort Village:
Mooie ligging op een toplocatie en prachtig uitzicht.
Plaats is ook erg mooi en met leuke restaurantjes en natuur.
Resort zelf was prima maar bed zelf was matras van versleten.
Goede airco en vriendelijk personeel.
Animatie is gewoon niet ons ding maar voor andere mensen kan dat wel leuk zijn.
Eten was voldoende. Erg lekkere en goede pizza’s, ontbijt en lunch prima. Avondeten was vaak lauw en niet heel veel variatie.
Al met al is prijs / kwaliteit prima.
Ik zou het zeker aanraden.
- Algemene indruk 7
- Ligging 10
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 6
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Marloes Weijl
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Castelsardo:
Prachtige ligging bij zee en in de natuur. Uitzichten waren ongekend mooi.
Castelsardo is een gezellig en vriendelijk plaatsje.
De omgeving is moeilijk te verkennen te voet, je bent erg afhankelijk van auto of openbaar vervoer.
Over Castelsardo Resort Village:
Mooi hotel met geweldig uitzicht. Fijn strandje in een idyllische baai en als we geen zin hadden in de klim dan was het goed vertoeven aan het zwembad. Personeel is erg vriendelijk.
Jammer dat er weinig wandelmogelijkheid is in de omgeving van het hotel. De transfer naar Castelsardo vanaf het hotel is naar verhouding erg duur.
- Algemene indruk 9
- Ligging 10
- Service 6
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 7
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 1
Alphons Jagers
Nederland
Met partner
,
Over Castelsardo:
Locatie is erg mooi. Maar zonder auto kom je niet snel ergens. Castelsardo is wel te lopen, maar 3 km ongeveer van het resort.
Over Castelsardo Resort Village:
Eten is ok, pizza's zijn wel lekker als was het op 1 avond erg druk en dat was te merken aan de pizza!!! Betalen voor wifi, 2 euro per apparaat, is toch niet meer van deze tijd. Kamers prima, schoonmaken ook goed. Personeel erg vriendelijk. Maar wat een Fransen je hebt niet meer het gevoel dat je in Italie bent. Animatie is ook in het Frans. Hadden all-incl. maar qua drankjes is het wel erg karrig waar je uit kan kiezen gin, rum, bier en. wijn. Koffie uit de automaat (niet lekker) is gratis maar wil je verse espresso of cappucino dan moet je betalen! Middag en avondeten is veel vis, voor ons geen probleem. Ontbijt genoeg keuze. Appartement met zeezicht is ook echt met zeezicht. Mooi zwembad met ligbedden. Strandje is een klein stukje lopen over een kiezelpad naar beneden.
- Algemene indruk 8
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 7
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 1
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Castelsardo:
Prachtige locatie, transfer tijd van en naar het vliegveld vonden we vrij lang duren.
Over Castelsardo Resort Village:
Mooi opgezet hotel. Kamers kunnen wat aandacht gebruiken. Douche deur was kapot, hard matras, had een waterkoker of iets kunnen staan.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Anoniem
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Castelsardo:
Fantastische ligging. Wij zaten op de onderste rij met vol zeezicht. Wel even rijden naar de diverse bestemmingen die wij hadden uitgezocht en veel bergachtige kronkelwegen. Het is een prachtig eiland vol met mooie stranden en baaien.
Over Castelsardo Resort Village:
Heerlijk verblijf in Castelsardo. De ligging is fantastisch. Moet wel goed ter been zijn want er zijn een hoop trappen die dagelijks beklommen moeten worden. Het is een rustig resort.
Het eten is prima maar wat minder gevarieerd (veel herhaling). De eetzaal is erg rumoerig vanwege hoge plafonds en zeer vlijtig opruimend personeel.
Voor deze prijsgeven uitstekende kwaliteit. Voor herhaling vatbaar!
- Algemene indruk 8
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 7
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Anoniem
Nederland
Alleen
,
Over Castelsardo:
Het is aan te raden om een auto te huren want het resort ligt afgelegen. Met de auto kan je het prachtige Sardinië ideaal verkennen. Bij aankomst op het vliegveld was het ontvangst door de reisleider (Milan) zeer vriendelijk en goed geregeld. Ook voor vragen tijdens het verblijf was hij altijd beschikbaar. Het resort zelf ziet er prima en verzorgd uit met een geweldig uitzicht. Ook het personeel van het resort is zeer behulpzaam en vriendelijk.
Het standaard all-in principe is tot 22.00uur maar kan eventueel (van te voren) bijgeboekt worden tot 0.00 uur. Maaltijden, vooral in de avond zijn matig.
Voor mensen met een beperkte mobiliteit is dit resort zeker niet aan te raden. Veel trappen en hoogteverschillen.
Zwembad wel wat koud maar schoon.
Animatie is veel Frans georiënteerd.
Over Castelsardo Resort Village:
Keurige schone kamer, wel basic maar alles wat je nodig hebt is aanwezig. Uitzicht vanaf het balkon was ook hier geweldig. Douchen op bepaalde momenten van de dag kan vervelend zijn, lauw/koud water. Schoonmakers komen dagelijks lang, prima geregeld.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 7
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9