Castelsardo Resort Village
All Inclusive
-
Hotel
- Gerenoveerd resort
- Gebouwd in ‘village’ stijl
- Gelegen aan idyllische baai
- Fantastisch uitzicht over zee
8,1
Zeer goed
608 beoordelingen
va
311
p.p.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Castelsardo Resort Village
Totale score
Gebaseerd op:
608 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Albert
Nederland
Met partner
,
Over Castelsardo:
Castelsardo is een leuk plaatsje om door heen te wandelen. Een auto is aan te raden. In de omgeving zijn er leuke plaatsen om te bekijken. Aanrader: Alghero.
Over Castelsardo Resort Village:
Mooie locatie, goed eten , voor iedereen is het mogelijk om er goede en gezonde producten uit te halen. Veel variatie in groenten en salades, dus voor ons perfect!
De kamer was schattig, een soort mini appartementje. Alles schoon en fris. Strandje oogt niet zo mooi, maar er zijn strandstoelen. Wel handig waterschoentjes meenemen. Kiezelstrand met zo nu en dan scherpe kiezels. Zwembad schoon en netjes met uitstekende ligbedden en een (tegen betaling) prima handdoeken service. Al met al, prima voor een weekje
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Christientje
Nederland
Met partner
,
Over Castelsardo:
Alles goed alleen elke avond een vals zingende dame. Onbegrijpelijk en afschuwelijk. Het was echt VALS! Veel trappen, meldingswaardig voor ouderen
Over Castelsardo Resort Village:
Hotelkamer prima en personeel helemaal top. Service with a smile.
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 7
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 1
Margaretha
Nederland
Met partner
,
Over Castelsardo:
Waren als excursie met de boot geweest. Op zich super. Lunch was vreselijk geen keus verplicht vis pasta. Er waren 3 stops. De tweede stop was het leukst op het eiland madelena daar hadden we maar een uurtje. Daar waren zoveel leuke winkels en straatjes om doorheen te wandelen. De andere 2 stops waren om te zwemmen van bijna anderhalf uur. Je zou die stops korten kunnen maken en de lunch schrappen dat de mensen hun lunch zelf regelen op madelena en dat ze daar dan langer kunnen vertoeven.
Over Castelsardo Resort Village:
Accommodatie prima. Jammer dat er elke avond iemand vals karaoke zingt. Van 18 uur tot 19.30 en daarna van 20.00 tot 21.15 Animatie veel gericht op Italianen degene die het doet is wel heel enthousiast.
- Algemene indruk 8
- Ligging 7
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 2