Fly & Go Hopps Hotel
All Inclusive
-
Hotel


- Inclusief huurauto
- In het sfeervolle Mazara del Vallo
- Op korte loopafstand van het strand
- Entertainment voor jong en oud
- Ook kamers met balkon
- Winkels, restaurants en gezellige cafeetjes op loopafstand
7,5
Goed
251 beoordelingen
va
760
p.p.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Hopps Hotel
Totale score
Gebaseerd op:
251 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Richard Lans
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Mazara del Vallo :
Hotel is prima, omgeving erg rustig en weinig te doen. Strand op grote afstand. Privé strandje leuk maar niets bijzonders. Excursie naar het "mooiste" strand van...was niet goed. Strand was overvol geen mogelijkheid tot bedjes of parasols huren. De mini cruise excursie was leuk!
Over Fly & Go Hopps Hotel:
Hotel is prima, wel vaak stroomstoring waardoor airco in storing ging en ook WiFi uitviel. All-Inclusief service bij zwembad is minimaal. Voortaan liever accommodatie met ontbijt. Goede schoonmaak en aardig personeel.
- Algemene indruk 7
- Ligging 3
- Service 6
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 7
- Kamers 6
- Kindvriendelijk 7
- Wifi kwaliteit 4
Marcel Vanderheijden
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Mazara del Vallo :
Er is geen boulevard, je kan langs "het strand" lopen en de buitenkant van het dorpje is verpauperd en er zijn rare openingstijden. Je kijkt dus tegen gare gevels aan met dichte rolluiken, geen sfeer, niets.
In het centrum is het wel mooi, met terrasjes.
Over Fly & Go Hopps Hotel:
Hygiëne was goed op de toilet/doucheruimte bij het zwembad na. Héél vies. Zwembad zelf erg schoon en mooi.
Uiteraard helaas wel handdoekje leggen.
Eten was zeer weinig keuze en nog minder variatie. Plaatje op de site klopt niet in ieder geval. De lachende kok met bakken vol eten, niet gezien. De lobby bar is ook niet open geweest en hetzelfde geldt voor het strand... dat mag geen strand genoemd worden. Kansloze 2 meter zand/stenen, 4 meter vies stilstaand water en dan enorme keien waar je niet voorbij kan.
Tot slot was, ondanks het enthousiasme, het entertainment iedere dag hetzelfde, met dezelfde té harde muziek en zelfde activiteiten. Je kon jouw klok op gelijkzetten.
Helaas was dit ook voor de avondmuziek zo. 1 artiest die iedere avond dezelfde liedjes mocht gillen, wat overliep in keiharde (de bekende Snappie etc) muziek en dan tot 0.00 uur keiharde kareoke. 1 avond gillende dronken Italianen gaat nog maar een hele week is hinderlijk.
Vergeet niet om een balkon te vragen!!!
- Algemene indruk 8
- Ligging 6
- Service 6
- Prijs/kwaliteit 5
- Eten 4
- Kamers 6
- Kindvriendelijk 7
- Wifi kwaliteit 3
Christiaan Vanstijn
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Mazara del Vallo :
Mooie omgeving! Mooie boulevard. Gezellig winkelstraat. En lekker ijsjes!
Even wennen aan de siesta waardoor nagenoeg alles dicht is in de middag. verder weinig te beleven, strand is niet echt een strand.
Over Fly & Go Hopps Hotel:
4 sterren in Italie is anders dan NL
Slechte bedden, saaie hotelkamers.
En ondanks dat we aan een rustige kant zaten, alsnog herrie van de airco/koelkast en douche van andere kamers.
Babybed huren kost €10 per dag, had er beter zelf 1 kunnen kopen voor dat geld.
Helaas tussen 14 en 1930 geen eten te verkrijgen in het hotel. Koffie en drinken komt uit een machine (verse koffie moest je 2,50€ voor betalen)
Het is er wel echt heel schoon! En alles ruikt fris. Ook bij het buffet was alles netjes.
In het weekend erg druk met Italianen.
Entertainment was voornamelijk gericht op Italianen.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 5
- Eten 7
- Kamers 5
- Kindvriendelijk 5
- Wifi kwaliteit 8
Quincysarahmarika Denhaan
Nederland
Met partner
,
Over Mazara del Vallo :
Super leuke omgeving met veel mooie gebouwen op 5 minuten loopafstand.
Lieve en leuke inwoners die erg sociaal waren.
Over Fly & Go Hopps Hotel:
Hotel Hopps heeft een geweldig zwembad en het personeel doet erg zijn best iedereen het leuk te maken.
De kamers vallen wat tegen maar prima te doen en het eten is lekker, veel lokaal eten.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 7
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Martijn Grimberg
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Mazara del Vallo :
Mooie bestemming, leuke boulevard vlakbij en leuk dorpsstraat vlakbij. Verder lekker een auto huren en er op uit gaan. Goed uitkijken bij het zwemmen op het strand voor het hotel is niet altijd even schoon ruikt ook vaak naar riool.
Heerlijke ijszaak op de hoek. En op 15 min rijden een prachtig strand met hele mooie heldere zee.
Over Fly & Go Hopps Hotel:
Bij het inchecken zagen we al gauw op de kamer geen babybed voor onze dochter staan, we hebben er om 1 gevraag en moesten hiervoor 10 euro per nacht betalen, wat dus uitkomt op 140 euro. Belachelijk!! We hebben gewoon betaald voor onze dochter bij het boeken van de reis en op deze extra kosten zaten we echt niet te wachten. Dit was al een grote domper in het begin!!
Wij hebben hier 14 dagen verbleven en dit is echt te lang. Het hotel word gauw saai niks vernieuwend. Animatie team is er alleen voor de Italiaans sprekende mensen. Dus hier hebben we geen goede ervaring mee. Eten was goed maar word eentonig.
Ook de tijden zijn lastig zeker het avond eten vanaf 20:00 als je met een kind reist. Er zouden vanaf 17:00 snacks zijn. Er word in een verstopt hoekje een bak chips neer gezet waar je dus met heel het hotel van moet eten. Wij passen daarvoor.
- Algemene indruk 7
- Ligging 8
- Service 5
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 6
- Wifi kwaliteit 1
Valeska Meijer
Nederland
Met partner
,
Over Mazara del Vallo :
Hele mooie bestemming er is veel te doen in de omgeving
Over Fly & Go Hopps Hotel:
Heel mooi hotel .
Alleen jammer dat het op vrijdag en zaterdag heel erg druk was en de Italianen de overhand hadden die kregen met alles hun zin
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Hermanus Koster
Nederland
Met partner
,
Over Mazara del Vallo :
Mazara del Vallo is een hele oude stad met een hoop oude gebouwen, smalle straatjes en druk verkeer.
Leuke winkeltjes en supermarktje niet te vinden.
Geen strand, en geen bedjes of parasol te vinden.
Wel een lange boulevard waar je lekker kunt lopen maar ook hier geen terrasje of iets te vinden.
Zou mooie locatie kunnen zijn, maar nu nog niet.
Over Fly & Go Hopps Hotel:
Hotel Hopps…. Tja wat zou ik zeggen…. Erg basic….
Kamer, bedden niet echt lekker, kastruimte nihil, geen tafeltje op balkon…
Eten, heel veel hetzelfde, weinig keus, 1 soort vlees, 1 soort vis, 1 toetje, beleg karig, drinken tja….
De pizzeria leuk maar ook niet geweldig
En in de omgeving niet zoveel te doen…. Heel oud allemaal
Zwembad is leuk maar muziek staat veel te hard.
En in het weekend invasie van Italianen, en die nemen de tent over, geen bedjes meer bij het zwembad, eten op, glazen en kopjes verdwenen…
Ik zou even een ander adres zoeken….
- Algemene indruk 7
- Ligging 5
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 5
- Kamers 5
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 5
Maike Hoenen
Nederland
Met partner
,
Over Mazara del Vallo :
Het dorp Mazara is prachtig, veel cultuur. Palermo is ook heel mooi om met een gids doorheen te lopen.
Over Fly & Go Hopps Hotel:
Schoon hotel, basic kamers, basic eten. Tussendoor geen extra faciliteiten wat betreft eten.
In het weekend wil je hier beslist niet zijn, dan nemen lokale Italianen het volledige hotel over als een invasie en kun je niet meer liggen aan het zwembad, is in beide restaurants het eten continue op en zijn de wachttijden bij de pizzeria eindeloos. Dat is zeer onprettig.
- Algemene indruk 7
- Ligging 7
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 5
- Eten 5
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 1
Jan Kuikhoven
Nederland
Met partner
,
Over Mazara del Vallo :
Leuke stad om rond te dwalen. Helaas zo goed als geen supermarkt gezien.
Over Fly & Go Hopps Hotel:
Heel schoon Hotel. Eten zoals te verwachten in Italië veel pasta. Verder prima. Weekenden waren erg druk. Italiaanse families komen massaal naar dit hotel. Nederlanders waren blij dat ze zondagavond weer gingen.Vriendelijk personeel en een erg leuk en lief animatie team. Ook niet onbelangrijk we hadden hele fijne bedden.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 4
Anoniem
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Mazara del Vallo :
Mazara del Vallo is een leuk stadje met winkels en oudheden. Fijn dat je ervan het hotel zo even naar toe loopt. Als je, je wat verdiept via het informatie punt in de stad is er veel te zien. Je kunt gratis de musea in en hoort daar de achtergrond van de kleine straatjes van de Kasbah. Strand stelt niet veel voor nodigt niet uit om te zwemmen, je loopt wel gezellig even over de boulevard. Voor de rest zit je niet ergens dichtbij. Treinstation is wel dichtbij of je kunt excursies maken.
Over Fly & Go Hopps Hotel:
Hotel met basic kamers, maar super schoon, prima. Heel vriendelijk en behulpzaam personeel. Een prachtig zwembad. 2 restaurants met voor ieder wat wils. Koffie was minder lekker maar om de hoek zitten genoeg koffie tentjes waar je voor weinig geld een lekkere espresso of cappuccino drinkt met de locals. Wij hadden een hele leuke tijd. Animatie doet ook uiterste best om het ieder naar de zin te maken. Enige kritiek veel rokers op het terras.
- Algemene indruk 8
- Ligging 7
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 9