Van der Valk Plaza Royal Residence Bonaire
All Inclusive
-
Hotel

- Populair resort met eigen huisrif
- Loop zo vanaf het strand de azuurblauwe zee in
- Overdag voor je PADI, ’s avonds movie night on the beach
- Ruime suites met alle luxe en comfort, ideaal
- Vernieuwd Magna zwembad met prachtig uitzicht over zee
8,6
Aanrader
491 beoordelingen
va
1244
p.p.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Van der Valk Plaza Royal Residence Bonaire
Totale score
Gebaseerd op:
491 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Johannes Vanoort
Nederland
Met partner
,
Heerlijke bestemming om te genieten en tot rust te komen
Gaan zeker nog een keer!
Over Van der Valk Plaza Royal Residence Bonaire:
Nette kamer en netjes onderhouden.
Restaurant top en heerlijk gevarieerd en vers eten.
Zwembad mooi en top
Super mooi en het drukst bezetten rif qua vissen en leven van het eiland!
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Kevin Hooijer
Nederland
Alleen
,
Bonaire is een super eiland, kleiner maar gemoedelijker/ rustiger dan curaçao.
Bonaire ontdekken (vooral een snorkel/duik-eiland) kan prima met een scooter, op het natuur reservaat na.
Over Van der Valk Plaza Royal Residence Bonaire:
Hotel plaza vd Valk ligt op 2 minuten afstand van de airport, ondanks dat het zo dichtbij is stoorde t niet (taxi kost altijd $15)! Verder is het resort aan het verbouwen, ik zat in een verbouwde kamer, die erg mooi was, met een erg goed bed. De faciliteiten zijn top, goed eten in t restaurant, heel vriendelijk personeel, goeie koffie (poolbar). Zee is mooi, goed om te snorkelen/duiken, dolfijnen spotten is zeldzaam (maar wel gelukt :) )
De informatie mbt afstanden klopt niet op corendon, zo is bijvoorbeeld het dichtstbijzijnde restaurant aan de overkant van het resort, en in een straal van 2km zijn er te veel om op te noemen. Kralendijk is wel ongeveer 2km, scooter/auto/golfkar huren is wel aan te raden (kan gewoon bij de receptie)
Het resort is zeker een aanrader!
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 9
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Rene Simmons
Nederland
Alleen
,
Regel wel een auto want alleen maar op het resort zitten knap je ook niet van op. Ik heb dit niet local gedaan maar via Corendon ter plaatse. Dit was een stuk goedkoper. Het eiland heeft veel mooie ( kiezel) strandjes en is perfect om te duiken en/of snorkelen. Van de ABC eilanden is Bonaire de rustigste ( wel lekker dus)
Over Van der Valk Plaza Royal Residence Bonaire:
Helaas was de kamer die ik geboekt had niet gereed maar kreeg ik een supermooi alternatief voor mijn gehele verblijf. Restaurant is TOP en zo ook het eten. Uitermate gevarieerd en vers. Personeel is heel vriendelijk met een fijne dosis humor. Schoonmaak had wel iets beter gekund. Tip: koop direct dat spul ( OFF) tegen de muggen. Geloof me..., je hebt hier veel baat bij.
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 9
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Kornelis Meun
Nederland
Met partner
,
Prima bestemming. Kralendijk op loopafstand en je kan geweldig snorkelen direct bij het resort!
Over Van der Valk Plaza Royal Residence Bonaire:
Het nieuwe gedeelte is fantastisch! Wij zaten jammer genoeg nog in een oude wat gedateerde kamer. Dit is zeker aan renovatie toe. Als het hele resort gerenoveerd is willen we zeker nog eens terugkomen.
- Algemene indruk 7
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 8
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Jonathan Broughton
Nederland
Met partner
,
Prima bestemming voor een duikvakantie
kwaliteit appartementen ver beneden de maat
Over Van der Valk Plaza Royal Residence Bonaire:
Dit was de 6e keer dat wij verbleven in het Plaza Resort. Ervaringen waren altijd positief. Wij weten dat er al langere tijd wordt verbouwd. We waren in eerste instantie blij om in de nieuwe appartementen geplaatst te worden. De teleurstelling was groot toen we in appartementen terecht kwamen die bij lange na niet af waren. Bij aankomst een flauwe brief waarin stond aangegeven dat de keuken niet af was en er geen gordijnen waren.
Gezien de beperkte ruimte voor het melden van de klacht hier een beperkte opsomming:
- Niets in het appatement was af (keuken, lichten, hang en sluitwerk, airo en ventilatie)
-in de huiskamer kon iedereen naar binnen kijken (gevoel van onveiligheid)
- hang en sluit werk niet op orde
Bij melding bij de receptie, werd verwezen naar de brief en werd aangegeven klachten moesten worden gemeld bij Corendon.
Al met al voelden we ons absoluut niet gehoord en zijn erg teleurgesteld in het het Plaza resort en daarmee ook in de kwaliteit die Corendon biedt.
- Algemene indruk 5
- Ligging 9
- Service 5
- Prijs/kwaliteit 5
- Eten 8
- Kamers 1
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Malissa Vanbussel
Nederland
Met partner
,
Over het algemeen een top vakantie. Mooi hotel, de kamers zijn alleen echt niet Van der Valk waardig, dit is dus wel echt een tegenvaller. Eten is de ene dag super en andere dag wat minder
Over Van der Valk Plaza Royal Residence Bonaire:
Mooi zwembad, goede service, kamers zijn slecht maar verder niks op aan te merken
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 5
- Eten 8
- Kamers 5
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Marianne Meijer
Nederland
Met partner
,
Wij zijn net een dag terug uit het mooie Bonaire en het resort Wij hebben het enorm naar ons zin gehad, ondanks dat wij geen all inclusive mensen zijn, is deze formule goed in elkaar gezet. Het eten is heerlijk, veel variatie,wijn cocktails zijn geweldig, en niet te vergeten de medewerksters. Wat zijn die mensen aardig en servicegericht, ze doen allen om het naar je zin te maken. En dan de inrichting en de nieuwe appartementen , echt vd Valk
Over Van der Valk Plaza Royal Residence Bonaire:
Wij hadden een 2 kamerappartement geboekt, in het nieuwe gedeelte, en bij binnenkomst werd ons een gedateerde kamer gegeven! Je staat op dat moment na 12 uur reizen met je rug tegen de muur, want er waren geen appartementen in het nieuwe gedeelte vrij, Corendon weet van de klachten, het gebeurd continu , terwijl Corendon daar wat aan kan doen!!
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Stefanie Verhoeven
Nederland
Met vrienden
,
Ik vond het zwembad prachtig. En het ligt aan een strandje waar je kunt snorkelen en zelfs een schildpad gezien. Centrum Kralendijjk is wel 20 min lopen (niet handig met een buggy) en stelt niet zoveel voor. Winkels gaan om 17.00 uur dicht.
Over Van der Valk Plaza Royal Residence Bonaire:
Kamers waren groot. Wel vreemd dat ik 9 dollar per dag voor een babybedje extra moest betalen.
Restaurant was prachtig, eten gevarieerd, wel veel vlees.
- Algemene indruk 10
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 10
- Wifi kwaliteit 6
Christel Heeregrave
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Bonaire is geweldig. Lekker compact, heerlijk weer!
Over Van der Valk Plaza Royal Residence Bonaire:
Prachtig resort. Strand met huisrif, volop vis. Zwembad en beach bar beide super! Nieuwe restaurant erg mooi en lekker eten. Nieuwe kamers nog niet af, voelde ook als niet af.
- Algemene indruk 8
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 8
- Kamers 3
- Kindvriendelijk 9
- Wifi kwaliteit 7
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Bonaire is geweldig als je voor de onderwaterwereld komt en een van de topbestemmingen hiervoor ter wereld. We komen om te snorkelen en het koraal en de vissen te bewonderen. Het koraal verdient bescherming. Plaza is voor ons een goede bestemming vanwege het mooie huisrif.
We hopen dat de marketing dat wil promoten. We kwamen wat boze mensen tegen, die strand wilden (er is strand) en boos waren dat er koraal was. Blijkbaar verdiepen mensen zich niet in de bestemming.
Over Van der Valk Plaza Royal Residence Bonaire:
De oudbouw wordt wat verwaarloosd en er wordt veel geïnvesteerd in de nieuwbouw.
Maar de nieuwe appartementen zijn nog net niet af (geen keuken, alleen gordijnen in slaapkamer, geen wifi, bouwplaats met bouwvakkers) en we hadden veel pech met kapotte leidingen en wateroverlast, toen we daar werden geplaatst na de kakkerlakken in de oudbouw. Misschien is dat over een paar weken beter.
Op sommige stukken zijn de wandelpaden en bruggen van het resort kapot en onverlicht. Je kunt makkelijk struikelen en het staat erg verwaarloosd en armoedig.
We waren er 5 jaar geleden voor het laatst en toen was het veel mooier en beter onderhouden. Ook geen kakkerlak gezien toen. We hopen niet dat er een dalende lijn is ingezet.
Het huisrif en de vissen blijven geweldig (ook al gaat het koraal ook daar achteruit) en de voornaamste reden om in Plaza te verblijven.
- Algemene indruk 6
- Ligging 10
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 8
- Kamers 5
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 2