Fly & Go Culinair Livingstone Jan Thiel Resort
Logies
-
Aparthotel

- 1x diner + drankje bij Mondi City Beach
- 1x diner + drankje bij Omundo Restaurant
- 1x diner + drankje bij Mondi Jan Thiel
- Inclusief huurauto cat. A
- Gratis toegang Jan Thiel-strand
- Nieuw restaurant: Mondi Jan Thiel
- Exclusief bij Corendon: Gratis entree en ligbed bij Mondi City Beach
8,6
Aanrader
809 beoordelingen
va
1102
p.p.
Autohuur Categorie A (handgeschakeld of automatisch, afhankelijk van beschikbaarheid)
Suzuki Alto of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie B (automatisch)
Kia Picanto of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie C (automatisch)
Hyundai I10 of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie D (automatisch)
Kia Rio of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie E (automatisch)
Suzuki Jimney Hardtop of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie F (automatisch)
Suzuki Vitara of gelijkwaardig.
Uw huurauto is inclusief:
- C.D.W. (Collision Damage Waiver) met een minimaal eigen risico van USD 400
- TP (Theft Protection) met een minimaal eigen risico van USD 400
- Ongelimiteerd aantal kilometers
- Toeslag voor het ophalen en inleveren van de huurauto op de luchthaven
- Veiligheidstoeslag (security charge) $ 2,86.
- Eerste bestuurder (tussen de 26 en 69 jaar)
- Lokale belastingen
Uw huurauto is exclusief:
- Verlagen eigen risico (FIP Charge)*
- P.A.I. verzekering USD 5 per dag (Persoonlijke Ongevallenverzekering)**
- Toeslag jonge bestuurders (23-25 jaar en 70 jaar en ouder)
- Extra tweede bestuurders
- Kinderzitje
- Banden- en ruitverzekering is $3,00 exclusief 9% belasting per dag
Voorwaarden autohuur:
- Wanneer er een definitieve boeking voor de huur van een auto wordt gemaakt, wordt de hoofdboeker als hoofdbestuurder aangewezen. Daarnaast is het van belang dat bij het gebruik van een creditcard deze op naam van de hoofdbestuurder moet staan. Voor deze bestemming is een fysieke creditcard verplicht! Met een pre-paid of een virtuele creditcard krijg je de huurauto NIET mee. Bovendien valt het afkopen van het eigen risico NIET onder de verzekeringen die bij boeking inbegrepen zijn. Dit moet altijd ter plaatse nog afgekocht worden.
- Uw diefstalverzekering is inclusief zolang u in het bezit bent van de autosleutel.
- Alle verzekeringen en extra's onder het kopje exclusief kunt u ter plaatste afsluiten en betalen (genoemde tarieven zijn exclusief lokale belastingen).
- *) Het eigen risico bedraagt $ 500, - voor categorie A, B, C, D, E en F: in de prijs is de C.D.W. (Collision Damage Waiver/All Risk Dekking) inbegrepen. Het eigen risico kunt u verlagen van $ 500, - naar $ 100, - met een FIP Charge van $ 15, - per dag (exclusief lokale belastingen). Deze FIP Charge kan niet vooraf worden geboekt en betaald en zal lokaal aan de balie dienen te worden getekend en betaald. Het verlagen van het eigen risico d.m.v. de FIP charge is niet mogelijk bij underage bestuurders van 23-25 jaar.
- Een creditcard (Eurocard/Mastercard en Visa Card) op naam van de hoofdbestuurder als borg is verplicht. Prepaid creditcards (debit cards), creditcards van American Express, bankpassen, cheques en cash en een creditcard op telefoon (bijv. in Apple Wallet) worden NIET als borg geaccepteerd.
- Let op: u dient de pincode van de creditcard in te voeren zodat de borg kan worden gereserveerd.
- **) P.A.I. verzekering (Persoonlijke Ongevallenverzekering): $ 5, - per dag. Een persoonlijke ongevallenverzekering wordt in de meeste gevallen gedekt door uw reisverzekering.
- Banden- en ruitverzekering is $3,00 exclusief 9% belasting per dag.
- Minimum leeftijd van de bestuurder is 26 jaar. Voor bestuurders van 23-25 jaar oud en vanaf 70 jaar en ouder (ook als medebestuurder) geldt er een toeslag: $ 5, - per dag (per bestuurder).
- U dient minimaal een jaar in het bezit te zijn van een geldig rijbewijs. Alle internationale rijbewijzen worden geaccepteerd.
- Extra bestuurders (max. 1): $ 5, - per persoon per dag.
- Kinderzitje: te huur: $ 5, - per dag (per kinderzitje).
- Navigatie: de huurauto’s zijn niet voorzien van een navigatiesysteem. Dit wordt ook niet aangeboden door de autoverhuurmaatschappij.
- Airco: alle huurauto's zijn voorzien van airconditioning.
- Let op: u dient een uitgeprint autoverhuur voucher te kunnen overhandigen. Het is daarom belangrijk uw autoverhuur voucher voorafgaand aan uw reis minimaal 1x uit te printen.
- U levert de huurauto in met dezelfde hoeveelheid brandstof als bij ontvangst.
- Pick up & Drop off point: op de luchthaven. Bij de accommodatie is niet mogelijk:
- De minimale huurperiode is 3 dagen, waarbij 1 dag wordt beschouwd als een periode van 24 uur.
- De huurperiode gaat in op het moment van ontvangst van de huurauto. Dit betekent dat de huurauto op hetzelfde tijdstip moet worden ingeleverd.
- Bij verlate teruggave zullen/kunnen er extra kosten worden doorberekend. Corendon heeft geen invloed op de eventuele extra kosten.
- Getoonde beelden van diverse categorie huurauto's zijn slechts ter illustratie. In werkelijkheid kunnen de huurauto's enigszins afwijken van de beelden.
Je gegevens worden doorgestuurd naar het autoverhuurbedrijf, zij kunnen contact met je opnemen voor bijvoorbeeld ophaalinformatie of andere zaken omtrent je huurauto.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Culinair Livingstone Jan Thiel Resort
Totale score
Gebaseerd op:
809 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Lekker dicht bij het strand. Auto huren is een must, zo kun je het eiland mooi verkennen. Relaxte sfeer alom.
Over Fly & Go Culinair Livingstone Jan Thiel Resort:
Great stay at Livingstone. Gastvrij en vriendelijk personeel. Schoon. Fijn zwembad en lekker eten in het Mondi restaurant.
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 9
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9
Sandra Backer
Nederland
Met partner
,
Locatie is prefect en vanuit hotel zoveel kanten met de auto nog op gegaan.
Over Fly & Go Culinair Livingstone Jan Thiel Resort:
Livingstone goed hotel medewerkers erg behulpzaam en vriendelijk. Voor herhaling vatbaar.
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten -
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Esmee Talen
Nederland
Met partner
,
Heerlijke vakantie gehad op Curaçao. De ligging is perfect en Jan Thiel baai is op loopafstand.
Over Fly & Go Culinair Livingstone Jan Thiel Resort:
Veel pluspunten over de accommodatie. Elke dag vers water tappen in een gekregen Curaçao beker van het hotel. Elke dag nieuwe strandlakens en het gehele verblijf geen strand entree voor Jan Thiel Baai. Netjes geregeld. Ontbijt was goed verzorgd, alleen wel alle dagen hetzelfde. Een afwisseling was lekker geweest. De kamers zijn op en top en voorzien van airco. Een föhn is niet standaard aanwezig in de kamer, maar deze kan je kosteloos aanvragen bij de receptie. Voor een huurauto kun je een parkeerpas aanvragen en zo kosteloos parkeren op het resort.
- Algemene indruk 8
- Ligging 9
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Prima bestemming wel erg druk op de stranden in onze week met heel veel Nederlanders.
Over Fly & Go Culinair Livingstone Jan Thiel Resort:
De accomodatie Livingstone Jan Thiel beviel ons erg goed, mooi resort met zembad. Onze kamer was prima met een mooie gerenoveerde badkamer. Goed internet. Perfecte ligging (loopafstand) naar Jan Thiel strandjes.
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9
Anoniem
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Jan Thiel baai is mooi en sfeervol. Curaçao zelf is ook relaxt.
Over Fly & Go Culinair Livingstone Jan Thiel Resort:
Prima qua ligging restaurant en zwembad. Appartement viel enigszins tegen qua comfort binnen. Douchebak lek en airco 2e slaapkamer afgeschreven. Bouwmateriaal in de tuin bederft sfeer en het uitzicht. Park zelf en zwembad zijn top.
- Algemene indruk 7
- Ligging 8
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 6
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Fijne omgeving, caracasbaaiweg vaak wat druk maar hier ontkomt je niet aan.
Lekker op loopafstand naar het strand als je dit fijn vind.
Over Fly & Go Culinair Livingstone Jan Thiel Resort:
Prima verblijf, 2de x in een korte tijd.
Vriendelijk personeel. Aanrader om wat meer simpele snacks te hebben voor de kinderen, zoals chicken nuggets etc.
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 9
- Kamers 9
- Kindvriendelijk 9
- Wifi kwaliteit 9
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Top locatie en personeel perfecte ligging ik ga zeker terug!
Over Fly & Go Culinair Livingstone Jan Thiel Resort:
Super tevreden!!?? heel fijn verblijf, vriendelijk personeel super mooie ligging
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 7
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Gabryiell Baal
Nederland
Met vrienden
,
Livingstone jan thiel is een geweldig resort !
We hebben genoten van dit resort.
Over Fly & Go Culinair Livingstone Jan Thiel Resort:
Top hotel maar de kamers voor 3 personen is niet te doen.
- Algemene indruk 7
- Ligging 7
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 5
- Eten 7
- Kamers 1
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Robbert Rothkrantz
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Jan van Thiel baai is super. relaxe sfeer en kan er van alles ondernemen
Over Fly & Go Culinair Livingstone Jan Thiel Resort:
Hotel is okey, echter vind dat het beter schoongemaakt kon worden en late -checked out doen ze niet. 30-40 man stonden te wachten voor 2 douches.. Nooit eerder meegemaakt
- Algemene indruk 7
- Ligging 8
- Service 5
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 7
- Kamers 6
- Kindvriendelijk 7
- Wifi kwaliteit 9
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Jan Thiel leeft veel minder dan de wijk otrobanda. Jan thiel strand zijn teveel strandbedjes op een en fors uitgebaat. Het resort was een fijne plek, maar huurauto was nodig.
Over Fly & Go Culinair Livingstone Jan Thiel Resort:
Net resort, vriendelijke mensen. Huisje goed onderhouden. Bedden liggen goed.
Babybedje was echt vies . Snottebellen en spuugplekken van de vorige zaten op de rand.
- Algemene indruk 8
- Ligging 6
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 8
- Kamers 9
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 9