Grecotel LUXME Daphnila Bay
All Inclusive
-
Hotel


- Van de bekende Grecotel keten
- Zeer uitgebreide LUXME All Inclusive
- Direct aan zee
- Gratis shuttleboot tussen de 3 hotels van de Grecotel-keten (15/5-15/9)
- Ca. 3 kilometer van Dassia
- Comfortabele kamers
- Activiteiten voor jong en oud
9,0
Uitstekend
3 beoordelingen
va
1276
p.p.
Grecotel LUXME Daphnila Bay
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Grecotel LUXME Daphnila Bay
Totale score
Gebaseerd op:
3 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Thomas Winterswijk
Nederland
Met partner
,
Over Dassia:
Prachtige omgeving. Hou er wel rekening mee dat je niet even in de avond naar een dorpje of iets kan lopen, dit is niet te doen vanwege de afstand en enorme bergen. Je moet dan wel echt een auto hebben.
Over Grecotel LUXME Daphnila Bay:
Het is hotel is heel mooi omdat het zo in de bergen zit. Het is soms wel pittig omdat je echt een steile berg op/af moet om bij het strand te komen, je kan wel opgehaald worden hiervoor. En wij vonden het toch een beetje vreemd dat er nog even 10 euro per dag betaald moest worden voor de airco. Ook al gebruikte we het maar even een halfuur voordat we gingen slapen om het koel te hebben. Verder is het personeel super vriendelijk. En waren de kamers ook heel erg schoon.
- Algemene indruk 8
- Ligging 7
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 4
Anoniem
Belgie
Met partner
,
Over Dassia:
Dassia ligt relatief dichtbij de luchthaven dus de transfertijd tussen hotel en luchthaven is +/- 30 min. Het hotel ligt aan de baai dus het is een 'rustige' zee. Vanuit het hotel is er zelfs een bootshuttle voorzien die je naar Korfu stad kan brengen. Mooi gelegen.
Over Grecotel LUXME Daphnila Bay:
Het is een prachtig hotel en de omgeving is voorzien in prachtig groen en natuur. Toegang tot het strand is vlakbij. Hou er rekening mee dat de hotelkamers en bungalows op de helling liggen. Wanneer je geen zin hebt om te wandelen, kan je altijd een elektrisch golfkarretje aanvragen die je zal terugvoeren.
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 10
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Cornelis Ros
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Dassia:
mooi eiland, mooie stad, mooie tuin. alleen de sauna is heel erg klein en is geen spa gelegenheid , zoals bubbelbad en andere relax gelegenheid. dat mis je op een minder zonnige dag.
Over Grecotel LUXME Daphnila Bay:
elke keer de berg op lopen , naar het restaurant of zwembad , als je nogal kort adem bent, en je moet soms wel 4 of 5 keer per dag die berg op, dat is nogal een uitdaging. Daar moet iets op verzonnen worden. de laatste avond hebben we wel een lift gehad van iemand van het hotel, die de berg op en af reed om mensen naar restaurant boven te brengen. een lift zal geen luxe zijn.
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 9
- Kamers 9
- Kindvriendelijk 9
- Wifi kwaliteit 9