Fly & Go Filippas Appartementen
Logies
-
Hotel

- Inclusief huurauto
- U verblijft op basis van Logies
- In het centrum van Gouvia
8,1
Zeer goed
98 beoordelingen
va
681
p.p.
Autohuur Categorie A
Suzuki Alto / Peugeot 108 of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie C
Hyundai I20 / Volkswagen Polo / of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie D
Fiat Tipo / Peugeot 301 of gelijkwaardig.
De huurauto is inclusief:
- Diefstalverzekering
- Koplampverzekering
- Ongelimiteerd aantal kilometers
- Lokale belastingen
- Extra Bestuurder
- 24/7 Wegenservice vanuit verhuurder
- Luchthavenservice
De huurauto is exclusief:
- C.D.W. verzekering (Collision Damage Waiver)
- P.A.I. verzekering (Personal accident insurance)
- Bandverzekering
- Ruitverzekering
- Babyzitje/Kinderzitje
- Navigatie
- Terugbetaling van de werkingskosten voor ongevallen
- Terugbetaling van sleepkosten en kosten veroorzaakt door beschadiging of verlies van de autosleutels/papieren
Voorwaarden autohuur:
- Wanneer er een reservering voor de verhuur van een auto wordt gemaakt, wordt de hoofboeker als hoofdbestuurder aangewezen. Daarnaast is het van belang dat bij het gebruik van een creditcard deze op naam van de hoofbestuurder moet staan.
- Uw diefstalverzekering is inclusief zolang u in het bezit bent van de autosleutel.
- Alle verzekeringen en extra's onder het kopje exclusief kunt u ter plaatse afsluiten en betalen.
- Voor cat. A,B,C geldt een eigen risico van €900,-. Dit kan afgekocht worden voor €10,- per dag. Voor cat. D,E,F geldt een eigen risico van €1300,-. Dit kan afgekocht worden voor €20,- per dag. Het afkopen dient te geschieden met contant geld.
- Baby- of kinderzitje: € 5,- per dag
- Booster: € 3,- per dag
- Navigatie: te huur € 5,- per dag
- Alle auto's zijn in het bezit van airco
- Minimum leeftijd is 21 jaar. Maximum leeftijd 70 jaar.
- U dient in het bezit te zijn van een geldig rij- en legitimatiebewijs + een creditcard op naam van de hoofdbestuurder
- Pich up point: bij de verhuurmaatschappij op de luchthaven
- Pick up/drop off: is beide mogelijk bij het hotel tegen een contante betaling van €15,- per vervoersbeweging. Pick up & drop off tezamen is €30.
- De openingstijden van de verhuurmaatschappij zijn: 08:00 – 21:00. Bij het ophalen/terugbrengen van de auto buiten de openingstijden wordt er een tarief van €20 contant gerekend.
- In het geval de auto tot 4 uur te laat wordt teruggebracht (ten opzichte van de afgesproken tijd) zullen er geen extra kosten gerekend worden. Wanneer de auto later dan 4 uur wordt teruggebracht, zal er een extra (gehuurde) dag in rekening gebracht worden die tegen contante betaling afgerekend dient te worden.
- De minimale huurperiode is 3 dagen, waarbij 1 dag wordt beschouwd als een periode van 24 uur.
- U levert de auto in met dezelfde hoeveelheid brandstof als bij ontvangst.
- De huurperiode gaat in op het moment van ontvangst van de auto. Dit betekent dat de auto op hetzelfde tijdstip moet worden ingeleverd.
- Bij verlate teruggave zullen/kunnen er extra kosten worden doorberekend. Corendon heeft geen invloed op de eventuele extra kosten.
Je gegevens worden doorgestuurd naar het autoverhuurbedrijf, zij kunnen contact met je opnemen voor bijvoorbeeld ophaalinformatie of andere zaken omtrent je huurauto.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Filippas Appartementen
Totale score
Gebaseerd op:
98 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Sebastiaan Vantriest
Nederland
Met partner
,
Over Gouvia:
Kleinschalig appartementencomplex.
Zoals vooraf bekend is het geluid vanaf de drukke weg sterk aanwezig.
Supermarkt en strand op loopafstand.
Vriendelijk personeel.
Kwam geheel overeen met de omschrijving.
Over Fly & Go Filippas Appartementen:
Schoon met goede bedden, goede airco (tegen bijbetaling) en een goede douche (beste Griekse douche tot nu toe)
- Algemene indruk 9
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten -
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 1
Anoniem
Nederland
Met vrienden
,
Over Gouvia:
Mooi eiland. Auto huren is aanrader. Veel mooie baaitjes.
Over Fly & Go Filippas Appartementen:
Prima accommodatie. Simpel, maar meer heb je niet nodig.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten -
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 5
Leontine Doorn
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Gouvia:
Gouvia is een gezellig plaatsje met voldoende restaurants, supermarkten en winkels.
Het strand is niet bijzonder en vergeleken bij andere stranden is het water niet helder. Daarvoor kan je beter de bus, die om de hoek van het appartementencomplex stopt, naar Palaiokastritsa nemen op zo’n 20-30 minuten rijden. Gouvia is ideaal qua ligging en met de bus een korte rit naar Corfu stad
Over Fly & Go Filippas Appartementen:
Hotel Filippas Appartementen is een kleinschalig complex. Onze studio (nr. 9 begane grond) met aparte keuken was ruim. Het meubilair en inrichting is ouderwets Grieks maar voldoet. Alles werkt, matrassen op de bedden hard maar prima, douche wat aan de kleine kant maar wel goed. Wij hadden een nieuwe airco en deze was zeer stil, wat erg fijn is tijdens het slapen. De WiFi laat soms te wensen over en het bereik van het 5G netwerk is ook niet altijd fantastisch. De kamers waren schoon en werden vaker schoongemaakt dan was aangegeven. Zwembad rustig qua mensen, maar wel geluid van de weg. Voor ons geen probleem, maar wil je echt stilte dan is dat vervelend. Genoeg ligbedden en parasols. De familie is zeer behulpzaam en een bezoekje aan het restaurant is de moeite waard.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten -
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 7
- Wifi kwaliteit 5
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Gouvia:
Het strand, in de baai van Gouvia, op 5 minuten lopen is geweldig. Fijne bedjes met parasol te huur en een gezellige bar. Appartement in Gouvia is gelegen aan een gezellige straat met winkeltjes en restaurants. Aanrader, met de auto het eiland ontdekken.
Over Fly & Go Filippas Appartementen:
Wordt keurig schoongehouden door eigenares. Regelmatig wissel van handdoeken. Mogelijkheid voor airco . Deuren sluiten goed het lawaai van buiten af. Groot balkon.
- Algemene indruk 8
- Ligging 6
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 8
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Jenny Reigwein
Nederland
Met partner
,
Over Gouvia:
Goenoeg te doen op Corfu.
Wij zaten in Gouvia, app. Filippas.
2 x de hoofdstad Kerkyra bezocht met de plaatselijke, voldoende rijdende busdienst, 20minuten.
Kerkyra is een geweldige stad!
3 x excursie geboekt via Corendon, 2x boot (oa naar Paxos, Blue Lagoon) en 1 bustocht door het Noorden.
Ook nog extra boottochtje gemaakt tijdens de rondrit door het Noorden.
Zeer tevreden over deze excursies.
Dagelijks in het zwembad geweest, niet groot maar rustig en fijn en schoon.
Goed eten bij Filippas restaurant, goede prijs/kwaliteit.
Ook voldoende andere restaurants en winkeltjes in Gouvia. Gouvia is niet heel groot, maar er is voldoende te zien.
Over Fly & Go Filippas Appartementen:
Genoten in app Filippas.
Nette ruime kamers.
Eigenaren vriendelijk.
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 9
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Antje Vanpolen
Nederland
Met partner
,
Over Gouvia:
Gouvia is een erg leuk en gezellig plaatsje, overal heerlijk en niet te duur eten. Strand is mooi, het water daar niet zo helder als op andere baaitjes. Het strand wordt helaas te chique Ibizastyle voor Gouvia, vanaf het hotel met dure bedden voor € 25,00. Andere bedden gingen opeens van € 15 naar € 20 kosten. Nog een paar bedden voor € 15 te huur.
Over Fly & Go Filippas Appartementen:
Filippas prachtige -wat gedateerde- accommodatie met een heerlijk zwembad. Vriendelijke familie en in restaurant heerlijk eten. Minder puntje is dat het aan een drukke weg ligt, erg veel lawaai.
- Algemene indruk 10
- Ligging 5
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten -
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Anoniem
Nederland
Alleen
,
Over Gouvia:
Gouvia zelf is niet veel te beleven. Ziet er ook wel een beetje vervallen uit.
Over Fly & Go Filippas Appartementen:
App. Zijn prima. Netjes en schoon. Mensen zijn ook supervriendelijk. De douche is geweldig!
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten -
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 5
Alexander Dikhoff
Nederland
Met partner
,
Over Gouvia:
Heerlijk land en Giuvianis lekker rustig niet overlopen met touristen
Over Fly & Go Filippas Appartementen:
Prima locatie, schoon, goede service, prima zwembad. Minpuntje geennvaste receptie / aanspreekpunt gedurende de dag.
- Algemene indruk 8
- Ligging 9
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten -
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Gerard Kanninga
Nederland
Met partner
,
Over Gouvia:
Gouvia is een leuke plaats om te verblijven. Enkele winkels, restaurants met lekker grieks eten. Strandje met ligbedden. Er waren enkele autoverhuurdrijven waarvan we er van 1 gebruik hebben gemaakt.
Over Fly & Go Filippas Appartementen:
Appartementen Filippas is een aanrader. Wij hadden een studio die er verzorgd uit zag. De bedden sliepen voortreffelijk. De badkamer was goed met mss een iets te kleine douche. Personeel was aardig en behulpzaam. Enig minpunt was dat onze studio aan een rumoerige weg lag. Echter onze nachtrust werd er niet door verstoord.
- Algemene indruk 10
- Ligging 8
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten -
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Christine Rijckaert
Belgie
Met partner
,
Over Gouvia:
Heel de week rondgetrokken top. Goed centraal gelegen
Over Fly & Go Filippas Appartementen:
Zeeeer proper app. Wij hadden 2 slaapkamers gekozen wegens snurken. Dus top uitgerust kunnen slapen. Vind je nog niet te veel maar is heel belangrijk. Was eerste keer app. En top. Beter dan hotel
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8