Fly & Go Grand Holiday Resort
Halfpension
-
Hotel


- Inclusief huurauto
- Spetterende waterglijbanen!
- Perfecte vakantie voor jong en oud
- Vlak bij het bruisende Chersonissos
- Op loopafstand van het strand
- Ook op basis van All Inclusive te boeken
9,1
Uitstekend
174 beoordelingen
va
755
p.p.
Informatie over de huurauto en de autohuurvoorwaarden
| Auto categorie: | |
|---|---|
| A | Peugeot 108 of gelijkwaardig |
| A4 | Skoda Citigo (automaat) of gelijkwaardig |
| C | Nissan Micra / Toyota of gelijkwaardig |
| D | Fiat Tipo of gelijkwaardig |
Je huurauto is inclusief:
- C.D.W. verzekering (Collision Damage Waiver)
- T.P.I. verzekering (Third Party Insurance)
- P.A.I. verzekering (Personal Accident Insurance)
- Diefstalverzekering
- Ongelimiteerd aantal kilometers
- Lokale belastingen
- Airco
- Extra bestuurder
- 24/7 wegenservice vanuit de verhuurder
Je huurauto is exclusief:
- Bandverzekering
- Volledige schadeverzekering (Full Damage Waiver)
- Ruitverzekering
- Koplampverzekering
- Baby-/kinderzitje
- Navigatie
Voorwaarden autohuur:
Borg en creditcard
- Wanneer er een reservering voor de verhuur van een auto wordt gemaakt, wordt de hoofdboeker als hoofdbestuurder aangewezen
- Bij gebruik van een creditcard moet deze op naam van de hoofdbestuurder staan
- Er is een borg vereist als er geen Full Damage Waiver (FDW) is afgesloten
- Contant geld, pinpassen, prepaidkaarten en American Express worden niet geaccepteerd als betaalmiddel voor de borg
Rijbewijs en bestuurder(s)
- De minimumleeftijd is 21 jaar voor categorie A, C en D
- De maximumleeftijd is 80 jaar
- De minimumleeftijd kan worden verlaagd naar 18 jaar tegen een young driver-toeslag van € 5 per dag
- Je moet in het bezit zijn van een geldig rijbewijs en identiteitsbewijs en minimaal 2 jaar rijervaring hebben
- Een 2e bestuurder is gratis. Vanaf een 3e bestuurder betaal je € 4 per dag extra per persoon
Wat is niet inbegrepen in de prijs?
- Bandverzekering
- Volledige schadeverzekering (Full Damage Waiver)
- Ruitverzekering
- Koplampverzekering
- Babyzitje: te huur voor € 5 per dag
- Navigatie: te huur voor € 8 per dag
- Borgbedragen en afkoop per voertuigcategorie:
- Voor categorie A geldt een borg van € 700 of een afkoop van € 8 per dag
- Voor categorie C geldt een borg van € 800 of een afkoop van € 8 per dag
- Voor categorie D geldt een borg van € 1000 of een afkoop van € 9 per dag
- Wil je dat je huurauto bij het hotel wordt afgeleverd of wil je je huurauto daar inleveren, neem dan contact op met ons Contact Center. Hier kunnen extra kosten aan verbonden zijn
Over de huur
- Je diefstalverzekering is inclusief zolang je in het bezit bent van de autosleutel
- Airco: alle auto's zijn voorzien van airconditioning
- Je levert de auto in met dezelfde hoeveelheid brandstof als bij ontvangst
- Het pick up & drop off point ligt net buiten de luchthaven. Met een busje word je van en naar het huurautobedrijf gebracht
- Als je ’s avonds laat of ’s nachts aankomt, buiten openingstijden, wordt de auto zonder extra kosten afgeleverd bij de luchthaven
- De minimale huurperiode is 3 dagen, waarbij 1 dag wordt beschouwd als een periode van 24 uur
- De huurperiode gaat in op het moment van ontvangst van de auto. Dit betekent dat de auto op hetzelfde tijdstip moet worden ingeleverd
- Bij verlate teruggave kunnen extra kosten worden doorberekend. Corendon heeft geen invloed op de eventuele extra kosten
Overig
- Getoonde beelden van diverse categorie huurauto's zijn slechts ter illustratie. In werkelijkheid kunnen de huurauto's enigszins afwijken van de beelden
- Je gegevens worden doorgestuurd naar het autoverhuurbedrijf. Zij kunnen contact met je opnemen voor bijvoorbeeld ophaalinformatie of andere zaken omtrent je huurauto
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Grand Holiday Resort
Totale score
Gebaseerd op:
174 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Jeroen Vandijk
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Chersonissos:
Leuke omgeving. Huur een paar dagen een auto en rijd naar leuke plekjes.
Over Fly & Go Grand Holiday Resort:
Mooi resort, super netjes. Vriendelijk personeel. Mooi gelegen tegen een berg aan.
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 9
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 8
Jonny Lapage
Belgie
Met partner
,
Over Chersonissos:
Uitstap naar Agios Nikolaos en Iraklion gemaakt met huurwagen
Over Fly & Go Grand Holiday Resort:
Mooi hotel alles super netjes. Het aanbod en de kwaliteit van het eten is verminderd tegenover vorige jaren.
Voor half pension gasten was er smiddags weinig keuze om iets te eten enkel een fast food bar. Meer en meer gericht op all in gasten.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Chersonissos:
Mooi resort, top ligging! Chersonisos is dicht in de buurt. Bij onze excursie had de rondleiding in het paleis van knossos wel langer mogen duren heb het idee dat ik niet alles heb kunnen zien.
Over Fly & Go Grand Holiday Resort:
Fijn resort, goed eten. Mooie zwembaden en super coole glijbanen.
- Algemene indruk 9
- Ligging 10
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 10
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Chersonissos:
Prima locatie voor een relaxte vakantie. Echt mooie bezienswaardigheden zitten niet in deze regio, huur daarvoor een auto. Leuk is om naar Oud Chersonisos te wandelen (bovenop berg) en vanuit daar richting het hotel terug te wandelen, je loopt langs gezellige dorpjes.
Over Fly & Go Grand Holiday Resort:
Fantastisch hotel! Gemoderniseerd en hele park wordt goed schoon gehouden. Eten gevarieerd, erg lekker en genoeg vegetarische opties. Personeel heel vriendelijk. Elke dag werden handdoeken vernieuwd en om de twee dagen schoon beddengoed.
Het viel ons wel tegen dat het binnenzwembad fris was, zo rond 25 graden. We hadden het hotel hier speciaal op uitgekozen i.v.m jong kind. Houdt hier dus rekening mee..
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk 9
- Wifi kwaliteit 9
Roy Meuwissen
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Chersonissos:
Grand Holiday ligt buiten Chersonissos, dus rustiger. Wel lekker centraal als je een auto beschikbaar hebt. Malia is te voet te doen, waar een mooi strand ligt.
Over Fly & Go Grand Holiday Resort:
Je hebt niet het gevoel dat het ze groot is, mede door de 3 zwembaden en groot restaurant. Overal kun je eten en drinken bestellen, waarbij de ‘snacks’ wel beperkt blijven tot de friet/pizza/burgers. Restaurant is elke dag wisselend in wat er te krijgen is, kwaliteit is voor deze omvang goed. Veel salades en lokale specialiteiten, waarbij de lamshaxe uit het a la carte restaurant echt super was! Wat me wel stoorde was het roken op terrassen en bij de zwembaden. Je verwacht toch minimaal een rookverbod bij het kinderbad.
- Algemene indruk 9
- Ligging 8
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 9
- Kamers 10
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 10
Anoniem
Nederland
Met vrienden
,
Over Chersonissos:
Wij hadden een auto gehuurd en hebben elke dag een andere plaats bezocht, heel erg mooi eiland.
Over Fly & Go Grand Holiday Resort:
Netjes, personeel was zeer vriendelijk, alles was schoon en iedere ochtend schone handdoeken
- Algemene indruk 10
- Ligging 8
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 9
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Chersonissos:
In loop afstand van strand en binnen 10 minuten kan je mooie wandeling hebben in boulevard
Over Fly & Go Grand Holiday Resort:
Wij zijn zeer tevreden over onze accommodatie bij Grand Hotel goede bed met mooie balkon me een view naar strand met hele aardige personeel en iedere dag werd het netjes schoon gemaakt
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Rita Vanbael
Belgie
Met partner
,
Over Chersonissos:
Prachtig hotel kamer aan vernieuwing toe eten zeer lekker en heel gevarieerd vriendelijk personeel en de accomodatie was heel proper vier zwembaden ook voor mensen die eens rustig willen zwemmen en zonnen de kamer was aan vernieuwing toe
Over Fly & Go Grand Holiday Resort:
Kamer was aan vernieuwing toe niet kapot maar oud
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Bastiaan Smit
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Chersonissos:
Sommige delen van Kreta zijn mooi, andere minder mooi. Chersonissos zelf en de toeristische locaties ogen wat verpaupert. Het binnenland en de dorpjes zijn vaak wel mooi. Een bezoek aan Knossos is een aanrader.
Over Fly & Go Grand Holiday Resort:
Hotel Grand Holiday Resort is een mooi resort. Netjes onderhouden, schoon, goed eten en over het algemeen vriendelijke mensen.
Wel was het jammer dat veel barretjes niet open waren. Ook het zwembad en de glijbanen waren de eerste dagen gesloten omdat het seizoen nog niet begonnen was.
Zo waren er meer kleine dingentjes die we bij andere resorts niet hebben ervaren.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 5
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 6
Marcus Steinbusch
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Chersonissos:
In de meivakantie dit hotel tussen Chersonissos en Stalis bezocht. De ligging is prima wanneer je niet voor een strandvakantie gaat. Het hotel ligt namelijk niet direct aan zee en het is even lopen om een openbaar strand te vinden.
Wij hadden een huurauto en hebben uitstapjes gemaakt. Deze bestemming ligt vrij centraal, dus je er is genoeg te zien in de omgeving.
Over Fly & Go Grand Holiday Resort:
Het Grand Holliday resort is echt een super fijn hotel. De service is helemaal top. Iedereen is enorm vriendelijk en doet zijn/haar best om het iedereen naar de zin te maken.
Alles is ontzettend netjes en schoon.
Het eten is super. Veel keuze en echt heerlijk. Tussendoor kon je altijd terecht voor lekkere snacks bij de funpool.
We hadden twee regendagen en daar werd meteen op ingespeeld door het organiseren van extra animatie, zoals een filmquiz en een muziekquiz.
De glijbanen zijn heel leuk en er wordt heel goed toezicht gehouden. De relax pool vonden we ook zalig.
Kortom: het hotel is echt een aanrader.
- Algemene indruk 10
- Ligging 8
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9