Fly & Go Selyria Resort
All Inclusive
-
Hotel


- Inclusief huurauto
- Centrum Tsilivi op ca. 300 meter
- Goed vertoeven bij de zwembaden
- Ook maisonnette familiekamers
7,7
Goed
674 beoordelingen
va
1375
p.p.
Autohuur Categorie A
Kia Picanto of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie B
Fiat Panda of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie C
Fiat Tipo of gelijkwaardig (ook verkrijgbaar als automaat).
Autohuur Categorie D
Peugeot 308 of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie N
Jeep Renegate Longiture Hard top 4X2 of gelijkwaardig.
Uw huurauto is inclusief:
- C.D.W. verzekering (Collision Damage Waiver)
- T.P.I. verzekering (Third Party Insurance)
- Ongelimiteerd aantal kilometers
- Lokale belastingen
- 24/7 Wegenservice vanuit verhuurder
Uw huurauto is exclusief:
- Bandverzekering
- Ruitverzekering
- Koplampverzekering
- Babyzitje/Booster
- Navigatie
Voorwaarden autohuur:
- Wanneer er een definitieve boeking voor de huur van een auto wordt gemaakt, wordt de hoofdboeker als hoofdbestuurder aangewezen. Daarnaast is het van belang dat bij het gebruik van een creditcard deze op naam van de hoofdbestuurder moet staan. Voor deze bestemming is een fysieke creditcard verplicht! Met een pre-paid of een virtuele creditcard krijg je de huurauto NIET mee. Bovendien valt het afkopen van het eigen risico NIET onder de verzekeringen die bij boeking inbegrepen zijn. Dit moet altijd ter plaatse nog afgekocht worden.
- Uw diefstalverzekering is inclusief zolang u in het bezit bent van de autosleutel.
- Alle verzekeringen en extra's onder het kopje exclusief kunt u ter plaatse afsluiten en betalen.
- De banden, spiegels en de onderzijde van de auto niet is meeverzekerd. Dit is ook niet afkoopbaar.
- U dient in het bezit te zijn van een geldig rij- en legitimatiebewijs.
- Minimum leeftijd voor cat. A&B is 21 jaar en voor cat. C is dit 25 jaar. Met 1 jaar rijervaring.
- Extra bestuurder: gratis, maximaal 2 bestuurders
- Eigen risico: Categorie A & B €480 exclusief 24% BTW, categorie C €550 exclusief 24% BTW. Afkoopbaar: voor € 12,- per dag (Categorie A&B) en €18,- per dag (Categorie C). Let op! huurder blijft verantwoordelijk in totaal voor het verlies of beschadiging van de auto sleutel en het interieur van de auto.
- Babyzitje: te huur € 3 per dag. Boosters: te huur € 2 per dag.
- Navigatie: te huur € 5 per dag.
- Airco: alle auto's zijn uitgerust met airco.
- Borg: Voor Credit Card houders wordt er geen borg gevraagd.
- Let op: Verlenging ter plekke is niet mogelijk. Kan alleen via Corendon.
- U levert de auto in met dezelfde hoeveelheid brandstof als bij ontvangst.
- Pick up & drop off point:
Bij de luchthaven zijn hier geen extra kosten aan verbonden. Wil je de auto ophalen/inleveren bij de accommodatie, dan zijn hier kosten aan verbonden van €25 per enkele reisbeweging. Let op; mocht je de auto willen ophalen/inleveren bij de accommodatie buiten kantooruren (09.00-21.00 uur) dan komen daar nog extra kosten van €25 bij, bovenop de kosten die hierboven staan beschreven. - De minimale huurperiode is 3 dagen, waarbij 1 dag wordt beschouwd als een periode van 24 uur.
- De huurperiode gaat in op het moment van ontvangst van de auto. Dit betekent dat de auto op hetzelfde tijdstip moet worden ingeleverd.
- Bij verlate teruggave zullen/kunnen er extra kosten worden doorberekend. Corendon heeft geen invloed op de eventuele extra kosten.
- Getoonde beelden van diverse categorie auto's zijn slechts ter illustratie. In werkelijkheid kunnen de auto's enigszins afwijken van de beelden.
Je gegevens worden doorgestuurd naar het autoverhuurbedrijf, zij kunnen contact met je opnemen voor bijvoorbeeld ophaalinformatie of andere zaken omtrent je huurauto.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Selyria Resort
Totale score
Gebaseerd op:
674 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Anita Dekoker
Nederland
Met vrienden
,
Over Tsilivi:
Mooi eiland met voldoende bezienswaardigheden . Leuke excursies via Corendon te boeken.
Over Fly & Go Selyria Resort :
Qua prijs een mooie accommodatie, het was schoon, goed eten en fijne ligging , dichtbij leuke restaurants en het strand.
- Algemene indruk 8
- Ligging 9
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Anoniem
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Tsilivi:
Tsilivi kleine doorpje met veel restaurants en kleine winkels. Weinig te doen daar
Over Fly & Go Selyria Resort :
Hotel Selyria Resort is zeker geen 5 steren, maar maximaal 3. Eten was echt niet lekker, vooral ontbijt, heel weinig keuzes. Kamers op eerste dag geen stroom in de kamer, daarna tv was stuk. Volgende dag de douchekraan viel eraf. Dit was echt niet all inclusive. In de middag vechten om frietjes bij de bar, alle dranken van plastic, Wi-Fi-kwaliteit slecht. De ligstoelen bij het zwembad waren elke dag allemaal bezet heel vroeg in de ochtend. Tsilivi strand niet zo mooi en veel stenen. Geen animaties, als je zelf je speeletjes niet mee neemt is erg niks te doen daar in hotel in de avond.
- Algemene indruk 7
- Ligging 6
- Service 2
- Prijs/kwaliteit 2
- Eten 1
- Kamers 3
- Kindvriendelijk 1
- Wifi kwaliteit 2
Alexandra Smit
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Tsilivi:
Het stadje was erg leuk. Levendig, veel winkeltjes en restaurants.
Over Fly & Go Selyria Resort :
Erg onaardig personeel, vooral de dames achter de receptie. Totaal niet vriendelijk. Eten veelal hetzelfde, en vaak koud. Bij het zwembad veel luidruchtige jeugd, met veel alcohol en sigaretten in het water, en zelf meegebrachte harde muziek. Handdoeken leggen bij het zwembad om 7 uur ochtends, anders heb je geen plekje.
- Algemene indruk 3
- Ligging 4
- Service 1
- Prijs/kwaliteit 3
- Eten 2
- Kamers 4
- Kindvriendelijk 5
- Wifi kwaliteit 3
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Tsilivi:
Prachtig eiland, veel te zien. ook heel gezellig, een aanrader
Over Fly & Go Selyria Resort :
Selyria resort is prachtig, aardig personeel. Goede service.
Wij hebben alleen maar positieve ervaring gehad.
- Algemene indruk 10
- Ligging 9
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk 7
- Wifi kwaliteit 8
Gerdina Devente
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Tsilivi:
Het blijft een fantastisch eiland. Vriendelijke mensen en genoeg te doen.
Over Fly & Go Selyria Resort :
De kamers waren prima. Wat hadden wat problemen met de Douche maar werd dezelfde dag opgelost. Verder heeft het verblijf kleine gebreken maar bvb vloer en de parasols bij het zwembad. Wat ons irriteerde was dat je je wekker moest zetten om een bedje bij het zwembad te krijgen rond half 9 was je te laat. Het mag niet maar er werd niets van gezegd. Mensen lagen Hun handdoek neer en gingen op pad of hun bed weer in. Met het gevolg dat er voor de meeste geen bedje meer was en bedden lang bleven
- Algemene indruk 8
- Ligging 9
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 7
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Tsilivi:
Mooie strand, hele blauwe water gezellig en vriendelijk eiland
Over Fly & Go Selyria Resort :
Goed en bezorgen, het eten prima , ligt dichtbij centrum en strand
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 8
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 8
Martin Isaikian
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Tsilivi:
ik vond het hartstikke leuk en een heel mooie bestemming zeker een aanrader
Over Fly & Go Selyria Resort :
mooi hotel en een hele mooie strand met een klein stadje dichtbij
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk 10
- Wifi kwaliteit 10
Nicole Douven
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Tsilivi:
Zakynthos is een prachtig eiland. Wij vlogen vanuit Beek, lekker dichtbij huis. Alles was heel goed geregeld. Tsilivi was voor ons een fijne plek om te verblijven, gezellig toeristisch en ons hotel lag net buiten de drukte, op loopafstand van het centrum. Ook het prachtige strand was op loopafstand. Op het eiland zijn veel mooie plekjes te bezoeken. Al met al een topbestemming als je het mij vraagt.
Over Fly & Go Selyria Resort :
Selyria Resort is misschien geen 5 sterren hotel zoals wij in NL dat kennen, maar wat hebben we ons hier fijn gevoeld. Ontbijt, lunch en diner hebben ons elke keer goed gesmaakt. Er wordt gewerkt met dagverse producten en dat proef je. Ik eet vegetarisch en dat geeft soms problemen bij buffetten. Hier niet, ik had echt voldoende keus om lekker én gezond te eten. De bar is de hele dag open, serveert lekkere koude drankjes met ijsblokjes. Onze kamer was prima. Minpuntje waren de druppels die via het plafond naast onze toilet vielen, als mensen boven ons gedouched hadden. We kregen een andere kamer aangeboden, maar wij hebben hier geen gebruik van gemaakt. Een handdoek op de vloer lostte het probleem op. Het hotel gaf aan dat het een lastige klus is om te maken, omdat het opengebroken moet worden. Dat zal pas na dit seizoen gebeuren.
De zitplek bij de bar was prettig, met uitzicht op de twee zwembaden en een lekker windje.
Personeel erg vriendelijk en behulpzaam. Leuke inrichting.
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 9
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 6
- Wifi kwaliteit 6
Antonius Vissers
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Tsilivi:
het ontbijt was goed middag eten werd minder en avond eten was lauw/koud. hierdoor 3x uit eten geweest voor warm eten zeer slecht. en ons op extra kosten gebracht.
zee was goed land is mooi.
ook was er ons gezegd dat de strand tent inclusief was. dit was niet het geval. alleen de ligbedden waren erbij. terwijl jullie op de site er wel mee adverteren. ook hier extra kosten gemaakt. erg jammer.
Over Fly & Go Selyria Resort :
hotel is netjes.
als ze zorgen dat eten ook goed word is het een leuk en goed hotel.
- Algemene indruk 7
- Ligging 9
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 3
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 7
Anoniem
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Tsilivi:
Tsilivi is een leuk dorpje. Het hotel ligt heerlijk rustig. En vlakbij het strand. Het dorp zelf is een drukte van jewelste. Niet helemaal ons ding
Over Fly & Go Selyria Resort :
Hotel kan hier en daar wat onderhoud gebruiken. Medewerkers receptie niet vriendelijk. Medewerkers in restaurant wel gelukkig.
- Algemene indruk 7
- Ligging 9
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 5
- Wifi kwaliteit 6