Fly & Go Gold City Hotel
All Inclusive
-
Hotel


- Inclusief huurauto
- Prachtig uitzicht op de omgeving en zee
- Aquapark met wel 21 glijbanen!
- Gratis shuttleservice naar het strand
- Meerdere restaurants
- Tijdelijk €50 EXTRA korting
8,0
Zeer goed
303 beoordelingen
va
692
p.p.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Gold City Hotel
Totale score
Gebaseerd op:
303 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Mahmutlar:
mahmutlar is een gezellig stadje en Alanya is een leuke stad om een dagje te shoppen en lekker te eten in de vele restaurantjes. In oktober gezellig druk
Over Fly & Go Gold City Hotel:
Hotel Gold City is een prima hotel , wij vonden de kamers netjes en schoon zelfs in oktober nog voldoende vertier voor jong en oud. Het eten was goed, hebben wel gehoord dat het drie weken geleden beter was. Maar over het algemeen geen klagen. Echter in de supermarkt van het hotel worden woekerprijzen gehanteerd een zak chips €5,00
en een pakje sigaretten 20 stuks € 8,00 terwijl dit in de supermarkt € 1,87 kost. En wat men er verder te koop aanbiedt is te duur in vergelijking in het stadje.Advies koop niets in de supermarkt van het hotel
- Algemene indruk 10
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 9
- Kamers 9
- Kindvriendelijk 9
- Wifi kwaliteit 9
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Mahmutlar:
Oba markt leuk. Gewinkeld in Alanya centrum. Veel stenen in de zee.
Over Fly & Go Gold City Hotel:
Afgelegen. Wel een geweldig uitzicht. Heerlijk en uitgebreid buffet. Badkamer gedateerd. Boxsprings lagen prima.
- Algemene indruk 8
- Ligging 6
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 9
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 9
- Wifi kwaliteit 7
Sati
Nederland
Met partner
,
Over Mahmutlar:
Ik vond het zwembad lekker rustig en de glijbanen waren wel leuk. De cocktails en mix drankjes waren niet fantastisch maar wel weer gratis.
Over Fly & Go Gold City Hotel:
Het nieuwbouw is mooi hotel maar ook weer saai en we moesten ook hele tijd naar het andere hotel om te eten zwemmen en nog meer wat wel begon te irriteren en veel moeite kost. Ook was onze douche kapot wat we hadden aan gegeven en werd steeds gezegd dat er iets gedaan zou worden maar er is dus niks aan gedaan waardoor onze badkamer elke dag vol onder water zat.
- Algemene indruk 8
- Ligging 6
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 6
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 9
- Wifi kwaliteit 8
Martijn
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Mahmutlar:
Zeer mooie omgeving aan de turkse riviera. De bazaar in Alanya is erg leuk om kleding te shoppen, wel afdingen uiteraard! We zijn 3 dagen naar Alanya gegaan met de shuttelbus van het hotel à €2,- p.p. Enkele reis.
Over Fly & Go Gold City Hotel:
Prachtig hotel. Erg mooie ligging op een berg. Ligt wel ver van centrum af. Is lopend niet te doen. Afstand tot vliegveld Antalya is dramatisch met de bus. Duurde incl. Afzetten van andere gasten (7 hotels voor ons hotel) zeker 5 uur. Dat is niet fijn na zo'n reis.
- Algemene indruk 8
- Ligging 7
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 9
- Wifi kwaliteit 9