Alanya Risus Park Hotel
All Inclusive
-
Hotel

- Op ca. 250 meter van het strand
- Vlak bij Alanya
- Zwembad met glijbaan
- Voortreffelijk buffetrestaurant
- Genieten o.b.v. All Inclusive
6,7
Ruim voldoende
85 beoordelingen
va
379
p.p.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Alanya Risus Park Hotel
Totale score
Gebaseerd op:
85 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Paulus Veenstra
Nederland
Alleen
,
Over Oba:
Alanya is een mooie stad waar je goed kan winkelen maar ook kan uitrusten. Het Cleopatra strand is erg mooi. Voor buitensport activiteiten staan er overal langs de wandelboulevard trainingstoestellen die je gratis kan gebruiken. Bij het genoemde Cleopatra strand zijn Padel, Tennis, Beach volleybal velden. Het centrum is ongeveer 15 á 20 minuten lopen. (er gaat ook een bus)
Over Alanya Risus Park Hotel:
De kamer was fantastisch en het personeel is buitengewoon vriendelijk. Er was geen buffet omdat ik de enige gast was, maar ik kon alles wat ik wilde doorgeven. Er is ook een Hamam bij het Hotel en de massage is erg goed.
Het zwembad ligt goed qua zon en je kan je daar goed vermaken. Ik voelde me daar net een Prins. Kamer 504 lag op de bovenste verdieping en was erg prettig en schoon. Airco werkte prima.
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6