Melas Resort Hotel
Ultra All Inclusive
-
Hotel

- Aan het strand gelegen
- Zwembad met glijbanen
- Een Spa Center
- Miniclub en speeltuintje voor de kids
9,0
Uitstekend
37 beoordelingen
va
770
p.p.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Melas Resort Hotel
Totale score
Gebaseerd op:
37 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Lutgarde
Belgie
Met vrienden
,
Over Side-Centrum:
Side is een mooi stadje waar je vanuit het hotel kan geraken langs de wandelpromenade, natuurlijk hebben we ook naar de grote markt in Manavgat geweest.
Over Melas Resort Hotel:
Hotel Melas Resort is een geweldig hotel, met heel lekker eten en goede bediening. De kamers zijn heel erg in orde, je kan aan de pool liggen of op het privé strand.
- Algemene indruk 10
- Ligging 9
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Wilma
Nederland
Met partner
,
Over Side-Centrum:
Side is een leuk klein plaatsje dat op loopafstand van het hotel ligt. Met de dolmus is Kumkoy makkelijk te bereiken, waar je goed kunt shoppen. Het achterland is mooi en ruig.
Over Melas Resort Hotel:
Hier kunnen we alleen maar positief over zijn Melas is een uitstekend hotel met prima service. Voor het personeel is geen moeite teveel om het de gasten naar de zin te maken. De kamers zijn lekker ruim en licht met goede bedden en een heerlijke (regen)douche. Wij hebben genoten van het eten. En altijd met uitzicht over de baai, door de hoge ligging. Verder is het strand fijn, doordat er heel weinig rotsen in zee liggen. De gasten zijn vooral Duits en Belgisch.
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Side-Centrum:
Prima, side is gewoon leuke plaats met voor iedereen wat te doen.
Over Melas Resort Hotel:
Prima waren daar voor de 16e keer, dus fijn hotel met vriendelijke mensen.
- Algemene indruk 9
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Side-Centrum:
We waren met ons dochtertje van 1,5 jaar op reis, dus van de omgeving hebben we niet veel gezien. Strand, zee en klimaat bij het hotel was fantastisch!!
Over Melas Resort Hotel:
Hotel op topniveau!! Kamer ruim, modern en comfortabel. Hun keuken zo heerlijk, zoveel keus en iedere avond een andere thema. Locatie prachtig, direct aan het strand met bedden en parasol. Entertainment voor volwassenen heel goed verzorgd en voor de kleintjes is er ook genoeg te doen. Personeel heel vriendelijk en professioneel, vooral de schoonmakers en bediening hebben ons een warm en welkom gevoel gegeven.
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 8