- Bij vertrek: afhankelijk van de luchthaven en beschikbare middelen, kan Corendon assistentie bieden zoals vervoer per leenrolstoel of elektrische buggy. Als u een speciaal aangepaste rolstoel heeft, geef dit dan vooraf aan. Indien nodig kan het Contact Center tilhulp regelen voor luchthaventrappen.
- We vragen u om ruim drie uur voor vertrek op de luchthaven aanwezig te zijn en u uiterlijk zestig minuten voor vertrek bij de incheckbalie te melden.
- Bij terugreis: onze reisleiding ter plaatse helpt bij het inchecken voor de terugvlucht. Het luchthavenpersoneel verzorgt de aangevraagde assistentie. Na de vlucht begeleidt iemand u vanaf het vliegtuig naar de bagagehal. Als u met een eigen rolstoel reist, kunt u deze bij de afwijkende bagageband ophalen.
- Voor vluchten met Corendon (Dutch) airlines kunt u de assistentie aanmelden via corendonairlines.com Als u met een andere maatschappij vliegt, kunt u terecht op de website van de luchtvaartmaatschappij zelf om assistentie aan te vragen. Vliegt u met Pegasus of SunExpress? Neem dan telefonisch contact op met deze luchtvaartmaatschappijen.