Fly & Go Out of the Blue Resort
All Inclusive
-
Hotel


- Inclusief huurauto
- Direct aan het strand
- Zwembad met glijbanen
- Een Spa Center
- Miniclub voor de kinderen
8,0
Zeer goed
379 beoordelingen
va
781
p.p.
Autohuur Categorie A
Peugeot 108 of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie A4
Skoda Citigo (automaat) of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie C
Nissan Mirca/Toyota of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie D
Fiat Tipo of gelijkwaardig.
De huurauto is inclusief:
- C.D.W. verzekering (Collision Damage Waiver)
- T.P.I. verzekering (Third Party Insurance)
- P.A.I. verzekering (Personal accident Insurance)
- Diefstalverzekering
- Ongelimiteerd aantal kilometers
- Lokale belastingen
- Airco
- Extra bestuurder
- 24/7 wegenservice vanuit de verhuurder
De huurauto is exclusief:
- Bandverzekering
- Ruitverzekering
- Koplampverzekering
- Baby-/kinderzitje
- Navigatie
Voorwaarden autohuur:
- Wanneer er een reservering voor de verhuur van een auto wordt gemaakt, wordt de hoofboeker als hoofdbestuurder aangewezen. Daarnaast is het van belang dat bij het gebruik van een creditcard deze op naam van de hoofbestuurder moet staan.
- Uw diefstalverzekering is inclusief, zolang u in het bezit bent van de autosleutel.
- Alle verzekeringen en extra's onder het kopje exclusief kun je ter plaatse afsluiten en betalen.
- Minimum leeftijd is 21 jaar voor categorie A,C & D. Maximum leeftijd is 80 jaar.
- U dient in het bezit te zijn van een geldig rij- en legitimatiebewijs.
- Extra bestuurder: een 2e bestuurder is gratis. Vanaf een 3e bestuurder is het €4 per dag extra per persoon.
- Wanneer je een Full Damage Waiver verzekering afsluit, zijn band-, ruit- en koplampverzekering inclusief. Daarnaast is de 24/7 wegenservice inclusief wanneer udeze verzekering afsluit.
- Voor categorie A geldt een borg van € 700 of een afkoop van € 8 per dag
- Voor categorie C geldt een borg van € 800 of een afkoop van € 8 per dag
- Voor categorie D geldt een borg van € 1000 of een afkoop van € 9 per dag
- Babyzitje: te huur € 5 per dag.
- Navigatie: te huur € 8,- per dag.
- Airco: alle auto's zijn in bezit van een airco.
- U levert de auto in met dezelfde hoeveelheid brandstof als bij ontvangst.
- Pick-up & drop-off point ligt net buiten de luchthaven. Met een busje wordt u van en naar het huurauto bedrijf gebracht. Als u ’s avonds laat / ’s nachts aankomt (buiten openingstijden) wordt de auto zonder extra kosten afgeleverd bij de luchthaven.
- Wil je dat je huurauto bij het hotel wordt afgeleverd of wil je je huurauto hier inleveren? Neem dan contact op met ons Contact Center om dit aan te vragen. Hier kunnen extra kosten aan verbonden zijn.
- De minimale huurperiode is 3 dagen, waarbij 1 dag wordt beschouwd als een periode van 24 uur.
- De huurperiode gaat in op het moment van ontvangst van de auto. Dit betekent dat de auto op hetzelfde tijdstip moet worden ingeleverd.
- Bij verlate teruggave zullen/kunnen er extra kosten worden doorberekend. Corendon heeft geen invloed op de eventuele extra kosten.
- Getoonde beelden van diverse categorie huurauto's zijn slechts ter illustratie. In werkelijkheid kunnen de huurauto's enigszins afwijken van de beelden.
Je gegevens worden doorgestuurd naar het autoverhuurbedrijf, zij kunnen contact met je opnemen voor bijvoorbeeld ophaalinformatie of andere zaken omtrent je huurauto..
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Out of the Blue Resort
Totale score
Gebaseerd op:
379 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Agia Pelagia:
Prachtig resort op een soort klif. Minder geschikt voor mensen die slecht te been zijn (ook al bieden ze hiervoor wel transport met golfkarretjes). Dicht bij het vliegveld.
Over Fly & Go Out of the Blue Resort :
Geweldig resort met verschillende zwembaden, stranden en restaurants (onze favoriet: lunchen direct aan het privéstrand). Gebouwen zijn wel een beetje vergane glorie, maar alles is schoon, groot en comfortabel. Campingbedje voor de baby was wel echt aan vervanging toe. Het eten was echt fantastisch. Het buffet voor ontbijt, lunch en diner was divers met echt lekkere gerechten (lam, zalm wellington, gebraden kippen, lekkere salades en pastas en voldoende vegetarische opties en fruit). De service was ook heel goed in het restaurant.
- Algemene indruk 8
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 10
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 7
- Wifi kwaliteit 10
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Agia Pelagia:
Wij vonden strand geweldig, natuur,zee echt prachtig
Over Fly & Go Out of the Blue Resort :
Hotel vinden wij niet 5 sterren waard. Totaal geen uitleg over hotel. Schoonmaak kan beter, eten viel erg tegen,eentonig bijna elke avond het zelfde.
Onduidelijkheid over als inch, bar op strand rond 17:30 uur dicht en kan je niks drinken zelfs geen water.
- Algemene indruk 7
- Ligging 8
- Service 5
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 6
- Kamers 6
- Kindvriendelijk 6
- Wifi kwaliteit 7
Jarno Santbergen
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Agia Pelagia:
Mooi idyllisch eiland met leuke plaatsen. Alle hoofdsteden bezocht en Chania vonden we toch het mooiste. Wel is het allemaal veel van hetzelfde en het merendeel van Kreta bestaat uit toerisme. Ook aan de noordkant geweest van het eiland maar hier weinig toeristen te bekennen maar veelal lokale bevolking. Een auto huren is wel aan te raden.
Over Fly & Go Out of the Blue Resort :
Niet echt een hotel maar meer een heel groot (Center) Park met overal kamers, bungalows en huizen. Voor het diner e.d moet je dus altijd op pad. En die paden zijn wel stijl en veel trappen. Het park is een aantal jaar geleden groots opgezet en het was toen echt een mooi park maar je merkt dat het nu te groot is om alles netjes te onderhouden. Veel restaurants zijn al niet meer open. De kamer werd iedere dag ook schoon gemaakt en iedere dag schone handdoeken. Kapotte dingen daar in tegen werden niet of zelden gerepareerd. Ontbijt was goed. Het diner had iedere avond andere gerechten.
De zwembaden werden iedere dag schoongemaakt en er waren lifeguards aanwezig. Ook hier dus wel schoonmaak, maar weer weinig onderhoud. Het resort is te grootschalig. Wat jammer is want dit gaat ten koste van het onderhoud.
- Algemene indruk 8
- Ligging 9
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 8
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 6
- Wifi kwaliteit 9
Valerie Declercq
Belgie
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Agia Pelagia:
Kreta is prachtig, het is de 16e keer dat ik hier op vakantie ben, dus dat is het beste bewijs.
Over Fly & Go Out of the Blue Resort :
We hebben een aangenaam verblijf gehad, maar de accommodatie is zeker geen 5 sterren. Zal ooit wel zo geweest zijn maar in verval geraakt. Kamer was ruim maar verouderd. Geen stopcontact in de badkamer en amper in de kamer. Dus haardroger, tandenborstel, scheermachine moet allemaal laden op het nachtkastje. De zwembaden zijn zeer ondermaats en de glijbanen zeer oud. De redster aan het zwembad was een echte tiran die schreeuwde tegen kinderen en nadien ook de ouders. Echt niet ok. Eten was heel lekker maar zeer lange wachttijden aan de restaurants..Alsof ze de capaciteit niet aan konden. Aparte restaurants op reservatie waren zeer aangenaam. Massage gehad in de spa, was zeer goed, wel prijzig, maar accommodatie van de spa was zeer ondermaats( schimmel overal, meer werkte niet dan wel, zwembad lag VOL met kapotte mozaïek stenen.) Personeel was er wel top, (muv redster aan de glijbanen) Nogmaals, zeker fijne vakantie gehad maar geen 5 sterren waardig.
- Algemene indruk 6
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 5
- Eten 10
- Kamers 2
- Kindvriendelijk 1
- Wifi kwaliteit 8
Ozan Uzun
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Agia Pelagia:
Crete is a wonderfull place and the hotel is on a nice spot. The private beach might be small but the sea is protected from the wind.
Over Fly & Go Out of the Blue Resort :
this resort is a summary of multiple old hotels on a vast place. The quality of the room is very different depending which area you are in. It is overcrowded, no place on the beach, no place on reception no place on the restaurant. It is tiring to wait on queues on this price range
- Algemene indruk 6
- Ligging 9
- Service 6
- Prijs/kwaliteit 4
- Eten 9
- Kamers 4
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 10
Inneke Achten
Belgie
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Agia Pelagia:
Fijne ligging, net buiten het hotel leuk klein stadje.
Over Fly & Go Out of the Blue Resort :
Duur, variabel eten.
Wij hadden een ruime kamer (3pers), die heel oud was. En vooral niet proper. Kamer werd dagelijks gepoetst, maar enkel gedweild. Het vuil bleef verspreid op de kamer liggen. Groot complex, veel stappen en erg veel bergop!!
- Algemene indruk 7
- Ligging 8
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 7
- Kamers 3
- Kindvriendelijk 9
- Wifi kwaliteit 6
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Agia Pelagia:
Heerlijk heldere zee leuk om te gaan snorkelen.
Ook een hele gezellige boulevard met restaurants en winkeltjes.
Over Fly & Go Out of the Blue Resort :
Mooi hotel super locatie zeker een 10 waard.
Alleen moet er best veel opgeknapt worden hier en daar. Eten ook veel te eentonig voor 5 sterren.
- Algemene indruk 9
- Ligging 10
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 2
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 7
- Wifi kwaliteit 7
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Agia Pelagia:
Mooie locatie, mooi verblijf. Het stukje publieke strand wat gedeeld is met het resort is een fijne plek om te zwemmen.
Over Fly & Go Out of the Blue Resort :
Mooi resort, jammer van het achterstallige onderhoud. Bij de receptie was alles vooral schoner en netter.
De dame die toezicht houd bij het zwembad met de glijbanen, was moeilijk mee te communiceren omdat zij geen engels sprak. Ze was zeer onaardig tegen de kinderen en ze mochten vrijwel niks. Niet springen. Niet op de randen staan. Continu werd er gevloten op het fluitje en no no no geroepen en met de vinger gewezen. Mijn zoontje wilde niet meer naar het zwembad.
- Algemene indruk 8
- Ligging 7
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 5
- Kamers 5
- Kindvriendelijk 3
- Wifi kwaliteit 6
Frederik Streijl
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Agia Pelagia:
Leuk klein dorpje vooral op toeristen gericht.
Stranden zijn wat klein maar wel lekker.
Over Fly & Go Out of the Blue Resort :
Out of the Blue is een mooi complex. Wel erg groot en wijds. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam. Spa aanwezig. Word door externe partij uitgebaat. De prijzen hiervoor zijn erg hoog dus geen gebruik van gemaakt. Hier wel op verheugd aangezien hier ook mee werd geadverteerd. Er rijden golfkarretjes in de rondte om je overal heen te brengen. We mistten snacks bij het zwembad. Hiervoor moest je dus altijd een enorm stuk afleggen naar het restaurant. Er was bij het zwembad alleen een appel of een sandwich kip/kaas. Er was geen animatieteam voor onze zoon. De waterspuitjes voor de kleine kinderen werkten allemaal niet. Verder was 1 zwembad een dag niet te gebruiken omdat ze het handig vonden te gaan schilderen midden in het hoogseizoen. Verder wel mooi aangelegd. Her en der wat achterstallig onderhoud. Douche werkte niet naar behoren maar na een belletje is dit snel verholpen. Geen gebruik gemaakt van de bustransfer. Taxi was 45 euro van luchthaven naar hotel en andersom.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 5
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 8
- Kamers 5
- Kindvriendelijk 6
- Wifi kwaliteit 8
Eric Schroder
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Agia Pelagia:
Kreta is een leuk eiland. Genoeg te doen aan zee, zon, strand. Maar ook zeker leuk om te shoppen en cultuur snuiven.
Over Fly & Go Out of the Blue Resort :
Resort ligt op ongeveer 30min rijden vanaf Heraklion airport. Let op, voor mensen die slecht ter been zijn is dit geen ideale locatie. Omdat het best stijl is om van de kamers naar de zwembaden en restaurant te lopen. Resort ligt op een berg en dat is duidelijk te merken.
Service is verder heel goed. Personeel super aardig en altijd in voor een praatje.
Leuke zwembaden. niet veel glijbanen, maar dat mocht de pret niet drukken. Doordat er meerdere zwembaden zijn, valt de drukte echt wel mee overal.
Animatie vonden wij helaas erg tegenvallen. Alles was in het Frans maar vooral niet duidelijk aangegeven wanneer je wat kan doen. Dat mag wel beter. Vrijdag avond was er totaal geen vermaak, beetje jammer. Zaterdag en zondag een live zanger die de tekst niet eens fatsoenlijk kende. Maak er dan een karaoke avond van.
Eten was prima te doen.
- Algemene indruk 8
- Ligging 7
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 9
- Wifi kwaliteit 9