Ayaz Aqua Beach
All Inclusive
-
Hotel
- Dichtbij het strand en centrum van Gumbet
- Ruime kamers
- Zwembad met glijbanen
6,3
Voldoende
113 beoordelingen
va
609
p.p.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Ayaz Aqua Beach
Totale score
Gebaseerd op:
113 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Edmond Opdebeeck
Belgie
Met partner
,
Over Gumbet:
De ligging is op zich redelijk rustig, niet ver van het strand. Op het privé-strand ligt men echter als sardientjes in een blik. Bodrum is makkelijk te bezoeken met de dolmus en het centrum van Gümbet is te voet makkelijk bereikbaar.
Over Ayaz Aqua Beach:
Dit hotel is helaas geen 4 sterren waard! De ontvangst aan de receptie verliep vlot, kamer was voldoende. Het eten is héél beperkt: voor de liefhebbers van kip en kroketten is dit een ideaal hotel. Kroketten staan namelijk zowel 's morgens, 's middags en 's avonds op het menu en kip staat ook dagelijks op het menu. Tijdens de eerste week van ons verblijf is er een groep van zo'n 70 Roma-Bulgaren gearriveerd die het hotel zowat overgenomen hebben. Enkele dagen voor het einde van ons verblijf zijn ze terug vertrokken en was het terug oké. De vloer van onze kamer is tijdens ons hele verblijf niet eenmaal gekuist, steeds een gebrek aan (bad-)handdoeken of een ontbrekend douchematje. De animator aan het zwembad was een arrogant mannetje dat dikwijls zijn eigen muziekkeuze keihard door de boxen liet knallen (meerdere malen per dag zelfde nummers) en rondliep alsof hij gedrogeerd was. Naar dit hotel gaan we zeker niet meer naar toe. Dit hotel is maximum een 3 sterren waard!
- Algemene indruk 5
- Ligging 6
- Service 4
- Prijs/kwaliteit 5
- Eten 3
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 5
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Gumbet:
Super mooie omgeving, genoeg te doen met taxi is alles goed te bereiken maar met Dolmus ook.
Makkelijk met de boot een dagje naar Kos. Overal leuke winkeltjes en restaurantjes
Over Ayaz Aqua Beach:
Geen luxe maar prima. Eten is matig maar oké. Personeel heel vriendelijk alleen de kamerjufrouw zijn opdringerig om fooi te krijgen.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 6
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 2
Leonardus Dijkhuizen
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Gumbet:
Slecht eten en verblijf warmhoud bakken uit smorgens geen broodjes boter uit water slecht
Over Ayaz Aqua Beach:
Verblijf stop met dit hotel vertel ook dat er geen liften zijn en niet voor ouderen is of slecht te been
- Algemene indruk 4
- Ligging 6
- Service 5
- Prijs/kwaliteit 2
- Eten 2
- Kamers 2
- Kindvriendelijk 7
- Wifi kwaliteit 2
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Gumbet:
De bedjes op t strand waren versleten .je kon er niet goed op liggen veel te dicht op elkaar .hotels
Over Ayaz Aqua Beach:
Ayas aqua beads hotel was aardig maar veel t zelvde eten iedere dag t zelvde .en t eten was koud niet lekker koude friet koude pizza .
- Algemene indruk 7
- Ligging 7
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 5
- Kamers 5
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Johannes Vandersteen
Nederland
Met vrienden
,
Over Gumbet:
Het strand is vlakbij. Je moet alleen wel vroeg opstaan om je bedje te reserveren, zelfs in het na seizoen.
Het stinkt erg in de omgeving.
Over Ayaz Aqua Beach:
Hotel was ruim. Niet geschikt voor minder valide. Eten erg slecht en koud.
Kamers werden slecht schoon gemaakt.
Animatie deed niks of ze setten de muziek keihard tijdens de dag bij het zwembad. In de avond muziek juist weer zacht ondanks vele klachten veranderde er niets.
Kinder disco 2 liedjes en dan was het klaar.
Toen er een grote groep Bulgaren in het hotel aankwam werd alle muziek daarop afgestemd. Enkele keren aangegeven dat Engelse muziek door iedereen leuk gevonden zou worden, maar die jongen van de animatie wilde alleen maar populair zijn bij de Bulgaren.
- Algemene indruk 5
- Ligging 5
- Service 3
- Prijs/kwaliteit 4
- Eten 3
- Kamers 4
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 5
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Gumbet:
Goed en in orde bevonden. Het was leuk om daar te vertoeven.
Over Ayaz Aqua Beach:
Gedateerd en geen goede animatie. Bij navraag wijzen ze naar elkaar of wisten ze van niets. De borden bij het zwembad hebben duidelijk aan wanneer er iets gebeurt. Maar er gebeurde vrij weinig.
- Algemene indruk 7
- Ligging 9
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 7
- Kamers 5
- Kindvriendelijk 9
- Wifi kwaliteit 5
Cornelis Vanderkaag
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Gumbet:
Het plaatsje Gumbet is een hele fijne maar ook warme locatie.
Prachtige stranden leuke activiteiten zoals de boottocht en genoeg winkels en restaurants in de omgeving.
Wel berg op en af.
Over Ayaz Aqua Beach:
Bij aankomst in avond een kamer bovenin gekregen waar we niet tevreden mee waren.
Er waren 4 bedden geboekt en stonden er 3 en een kapotte stoel waar je op moest slapen. Ook de douche was een schande.
Dit aangegeven te hebben dat we het er niet mee eens waren kwam zijn reactie dat hij geen tijd had en verder moest schoonmaken ook kon hij geen Engels meer.
Volgende dag naar de manager gegaan en hier ons beklaag gedaan die gaf ons een nieuwe kamer beneden direct aan het zwembad deze kamer was wel goed.
Ook een late check uit gehad voor de vervelende ervaring.
Eten was erg saai en veel diepvries.
Variatie zat er niet in ook drinken in slappe kartonnen bekertjes was ff wennen.
Animatie ver onder de maat er was alleen muziek aan 1klein zwembad.
Verder geen activiteit in de avond en waren veel met zichzelf bezig.
Zwembad aan andere kant was erg lekker en lang.
Barman bij lange zwembad was alleen wel steeds weg (om het hoekje te roken praten of op zijn telefoon)
- Algemene indruk 7
- Ligging 8
- Service 4
- Prijs/kwaliteit 5
- Eten 3
- Kamers 3
- Kindvriendelijk 5
- Wifi kwaliteit 5
Karima Elmeftah
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Gumbet:
Mooie strand helaas jammer dat het bij ayaz aqua beach hoort
Over Ayaz Aqua Beach:
Hotel ayaz aquabeach pfffffff alsof je in een hel bent belandt , onvriendelijk personeel , kijken je vies aan en spreken geen woord engels , heel het hotel stonk naar katten pis .het eten was koud en geen variatie elke dag hetzelfde eten ,mijn zoon heeft voedselvergiftiging opgelopen en moest naar een kliniek . Niemand die naar je omkijkt of vraagt of het goed gaat . Iedereeen maar dan ook iedereen was dan ook superblij wanneer de dag was aangebroken om te vertrekken!!!
Je zit hele dag op een harde stoel omdat er geen ligbedje zijn , parasol kan je ook vergeten je zit uren in de zon . Had medelijden met de jonge kindjes die daar volop in de zon zaten , beste mensen alstublieft ga niet naar ayaz aqua beach , je komt zwaar teleurgesteld terug van een vakantie waar je op verheugde . De dag dat ik vertrok hoorde ik dat er meerdere mensen ziek in bed liggen , als je dat wilt ga dan vooral naar deze hotel !!! Wifi moet je 200 keer per dag inloggen
- Algemene indruk 1
- Ligging 8
- Service 1
- Prijs/kwaliteit 2
- Eten 1
- Kamers 1
- Kindvriendelijk 1
- Wifi kwaliteit 1
Dennis Dewit
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Gumbet:
Leuke bestemmingen net buiten centrum van Gumbet wandelend prima te doen.
Over Ayaz Aqua Beach:
Redelijk hotel bij weinig verwachting. Kamer prima ruim en voorzien van douche, Eten is vaak koud of op tekort aan borden. Zwembaden en zee prima maar ook hier een overmaat aan bedjes tekort!
Belangrijkste het kind heeft zich vermaakt dus ken er meevdoor.
- Algemene indruk 6
- Ligging 5
- Service 2
- Prijs/kwaliteit 4
- Eten 4
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 6
- Wifi kwaliteit 5
Anoniem
Belgie
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Gumbet:
Gumbet, leuke bestemming, gezellig plaatsje .ideaal als uitgangspunt
Over Ayaz Aqua Beach:
Aqua ayaz =eten ZEER eentonig, kamer wordt niet grondig gepoetst. Personeel uiterst vriendelijk en behulpzaam
- Algemene indruk 6
- Ligging 7
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 1
- Kamers 4
- Kindvriendelijk 7
- Wifi kwaliteit 3