Selectum Collection Bodrum
Ultra All Inclusive
-
Hotel
- Pal aan het privéstrand
- Tropische tuin met een zwembad en apart kinderbad
- Ruime kamers en suites
- Comfortabel verblijf o.b.v. Ultra All Inclusive
8,4
Zeer goed
9 beoordelingen
va
780
p.p.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Selectum Collection Bodrum
Totale score
Gebaseerd op:
9 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Turgutreis:
Bodrum is ons goed bevallen. Het hotel ligt wel wat verder van de binnenstad. Maar het Dolmus busje stopt voor het hotel en kost nog geen €2 p.p. en zet je midden in Bodrum af. Ideaal!
Ga niet naar het winkeltje in het hotel zelf. Die vraagt veels te hoge prijzen (€8 voor een B-merk pringels). Buiten het hotel is om de hoek een supermarkt met normale prijzen.
Over Selectum Collection Bodrum:
Wij hebben echt waar voor ons geld gekregen. Het resort is prachtig, met veel planten en bloemen. De kamers zijn wat gedateerd en kunnen een renovatie gebruiken, maar dat stoorde niet. Fijn dat je zo naar het strand kunt lopen zonder busje. Alles is dichtbij en er zijn genoeg ligbedden. Het strand ligt in een mooie baai.
Er is volop eetgelegenheid en het eten is prima met veel keuze. Zeker reserveren bij het vis- of Turkse restaurant: heerlijk eten en uitstekende service. De bediening in het hoofdrestaurant is minder, ze ruimen vooral op en je haalt zelf je drankjes.
Qua animatie was er weinig, mogelijk omdat het eind van het seizoen was. De tennisbanen zijn prachtig, maar het materiaal is slecht. Neem dus je eigen racket en ballen mee als je wilt tennissen.
Prijs/kwaliteit was voor ons wat maakt dat we dit hotel een 10 geven. Het is zeker geen super de luxe 5 sterren hotel. Maar gewoon dikke prima en waar voor je geld.
- Algemene indruk 8
- Ligging 9
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Kristin Mannaert
Belgie
Met partner
,
Over Turgutreis:
Wij kwamen voor een rustvakantie.
Zijn 2 keer naar Bodrum geweest, transfer met bus vh hotel +/-45min, viel mee.
Over Selectum Collection Bodrum:
Mooi hotel doordat het allemaal blokjes zijn heb je geen echt "hotelgevoel" maar eerder het gevoel dat je in een vakantiepark zit. groot hotel maar alles kortbij, praktisch ingericht qua ligging van restaurants, bar, strand, receptie enz.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9
Sedat Erol
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Turgutreis:
Prachtig hotel met wat op zichzelf goed is gelegen maar nogal ver van centrum van Bodrum. Maar elk uur ging er een bus voor 1,30€ naar centrum.
Over Selectum Collection Bodrum:
Hotel Selectum Selection Bordum is een prachtig hotel met zeer veel faciliteiten. Het was werkelijk ultra all-inclusive. Prachtige strand met fijn zand en zeer helder zeewater. Zeer groot zwembad. Personeel zeer vriendelijk en service-gericht. Lekker en gevarieerd eten.
- Algemene indruk 10
- Ligging 7
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Maria Gijsman
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Turgutreis:
Prachtig weer in de herfstvakantie op maar 3 uurtjes vliegen
Over Selectum Collection Bodrum:
Het resort heeft een prachtig zwembad en ligt aan een mooie baai met helder water en veel vissen. De accommodatie is aan renovatie en een flinke schoonmaakbeurt toe . Het eten is lekker , vooral de mezzes en saladebar is goed. De service is matig, verveeld personeel , er wordt niet tijdig afgeruimd dus alles maakt een slordige indruk. Bij de bar is geen fatsoenlijke cocktail te halen, alles is zonder prik , er is geen barmenu en de meeste hebben geen idee van wat er bijvoorbeeld in een aperol spritz moet, echt heel slecht.
- Algemene indruk 7
- Ligging 10
- Service 6
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 7
- Kamers 6
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 10
Erwin Kerkhof
Nederland
Met vrienden
,
Over Turgutreis:
Bijzonder goed goed resort. Ruim voldoende bedjes bij zwembad.
Over Selectum Collection Bodrum:
Accommodatie was prima. Transfer naar accommodatie niet, chauffeur was meerdere keren de weg kwijt. 2 1/2uur in de bus gezeten waarvan een deel als safari rit door de bergen. Aan het eind van de vakantie was onze Transfer naar het vliegveld niet bekend bij receptie. Zij konden de reisagent, Corendon service en noodnr niet bereiken. Dit is op de dag van vertrek wel weer geregeld maar kloppen doet het niet.
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Wouter Spaargaren
Nederland
Met partner
,
Over Turgutreis:
Wij zijn een dagje naar Bodrum geweest. De markt bezocht
Over Selectum Collection Bodrum:
Prima - Niets om aan te merken. Alles klopt. Genoeg ligbedden
- Algemene indruk 8
- Ligging 6
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9