Fly & Go BQ Alcudia Sun Village
All Inclusive
-
Aparthotel


- Inclusief huurauto
- Heerlijk familiehotel in Alcudia
- Fantastisch dat piratenschip met glijbanen
- Het strand op loopafstand
- Sport, spel en ook nog shows in de avond
8,2
Zeer goed
94 beoordelingen
va
829
p.p.
Autohuur Categorie B
Fiat 500 of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie C
Opel Corsa of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie D
Citroen C3 Aircross of gelijkwaardig.
Je huurauto is inclusief:
- C.D.W. verzekering (Collision Damage Waiver)
- P.A.I. verzekering (Personal accident Insurance)
- Diefstalverzekering
- Ongelimiteerd aantal kilometers
- Lokale belastingen
Je huurauto is exclusief:
- Baby-/kinderzitje
- Navigatie
- Extra bestuurder
- Er is geen verzekering tegen; verkregen boetes, verlies of schade aan de autosleutels, verlies van de autopapieren, verlies van de kentekenplaat, schade aan de vering/koppeling/motor, schade aan optionele extra’s (GoPad/kinderzitjes etc) en de overige onderdelen van de auto zoals hoedenplank, reserveband, antennen etc.
Voorwaarden autohuur:
- Wanneer er een reservering voor de verhuur van een auto wordt gemaakt, wordt de hoofboeker als hoofdbestuurder aangewezen. Daarnaast is het van belang dat bij het gebruik van een creditcard deze op naam van de hoofbestuurder moet staan.
- Minimum leeftijd is 25 jaar.
- Je dient minimaal 1 jaar in het bezit te zijn van een geldig rij- en legitimatiebewijs.
- Toeslag voor bestuurders van 21 tot en met 24 jaar is € 7 per dag met een maximum van € 84
- Airco: alle huurauto’s zijn voorzien van airconditioning.
- Baby-/kinderzitje: te huur, € 9,95 per dag met een maximum van € 119,40 (per zitje). Volgens de wet is het verplicht dat kinderen die jonger zijn dan 12 jaar en niet groter zijn dan 1,35 meter, moeten worden vervoerd in een voor hen geschikt en goedgekeurd baby-/kinderzitje. Je kunt het baby-/kinderzitje ter plaatse bijboeken en voldoen. 0-3 jaar oud: verplicht een babyzitje. 4-12 jaar: verplicht een kinderstoel.
- Navigatie: te huur, € 8,95 per dag met een maximum van € 107,40 (per navigatiesysteem).
- Extra bestuurder (max. 1 extra bestuurder): € 7,95 per dag met een maximum van € 95,40 (per bestuurder).
- Je levert de huurauto in met dezelfde hoeveelheid brandstof als bij ontvangst.
- Pick up point:
Alleen luchthaven. - Pick up/drop off:
Alleen luchthaven. - Voor het ophalen/inleveren van de huurauto dien je je op de luchthaven te melden bij de balie van Record GO in de aankomsthal.
- De minimale huurperiode is 3 dagen, waarbij 1 dag wordt beschouwd als een periode van 24 uur.
- De huurperiode gaat in op het moment van ontvangst van de huurauto. Dit betekent dat de huurauto op hetzelfde tijdstip moet worden ingeleverd.
- Openingstijden verhuurmaatschappij: 7.00 – 23.00 uur. Pick up en drop off buiten kantooruren (tussen 23.00 - 07.00 uur) wordt er een toeslag berekend van € 40 per reservering.
- Getoonde beelden van diverse categorie huurauto's zijn slechts ter illustratie. In werkelijkheid kunnen de huurauto's enigszins afwijken van de beelden.
Je gegevens worden doorgestuurd naar het autoverhuurbedrijf, zij kunnen contact met je opnemen voor bijvoorbeeld ophaalinformatie of andere zaken omtrent je huurauto.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go BQ Alcudia Sun Village
Totale score
Gebaseerd op:
94 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Herman Proper
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Alcudia:
Prachtige bestemming, helaas weinig van de omgeving gezien omdat onze buggy incompleet is overgekomen
Over Fly & Go BQ Alcudia Sun Village:
Wel wat verouderde accomodatie, maar netjes en schoon, alle dagen schone handdoeken en laken perfect voor mekaar
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 9
- Kamers 6
- Kindvriendelijk 9
- Wifi kwaliteit 10
Chantal Vandevelde
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Alcudia:
Perfect echt niets te klagen. Centraal gelegen, alles op loopafstand.
Over Fly & Go BQ Alcudia Sun Village:
Perfect. Beste vakantie tot nu toe! Vriendelijke mensen en echt mega leuk animatie team.
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 9
- Kindvriendelijk 10
- Wifi kwaliteit 9
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Alcudia:
Alcudia is een mooie bestemming, de oude stad met Grote Markt was erg leuk en mooi strand. Het stuk waar wij zaten helaas geen boulevard dat was wel jammer.
Over Fly & Go BQ Alcudia Sun Village:
Leuk kleinschalig hotel, leuk zwembad voor kleine kinderen en voldoende gevarieerd eten alleen niet altijd even warm. De schoonmaak van de kamer kon zeker wel wat beter maar is niet zo gek als je het personeel letterlijk ziet rond rennen.. waarschijnlijk veel te veel te doen in veel te weinig tijd. De kamer zelf mag wel een upgrade krijgen, iets moderner wat ook aansluit bij de badkamer zou fijn zijn ook qua comfort. Animatie was prima, soms wat te hard maar aan enthousiasme ontbrak het zeker niet!
- Algemene indruk 10
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 8
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 9
- Wifi kwaliteit 7
Lisanne Oonk
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Alcudia:
Dichtbij het strand. Geen boulevard maar wel veel restaurants de straat erachter. Pak de bus naar can picafort en je hebt een hele leuke boulevard.
Andere kant op met de bus naar alcudia haven en old town.
Taxi's waren heel slecht te krijgen
Over Fly & Go BQ Alcudia Sun Village:
Leuk kleinschalig hotel. Laagbouw 2 zwembaden goede animatie. Leuke mini disco en aqua zumba
Kamers zijn klein. Goeie douche maar schoonmaak kon beter.
Goeie snacks met pizza wraps kabab saladebar fruit yoghurt hamburgers
Ontbijt ook zeer uitgebreid
Elke avond ander thema
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 9
- Kamers 6
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 1
Bart Tuinstra
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Alcudia:
Fijn hotel, lekker kleinschalig. Geen last gehad van "zuipende toeristen" voor de kids is er veel animatie. Het team was erg enthousiast en vol met energie.
Over Fly & Go BQ Alcudia Sun Village:
De kamer was wel erg karig. We sliepen op een bedbank, dit wisten we van te voren en was wel Oke. Kids sliepen in het grote bed i.v.m. de indeling. De kamer kan wel wat liefde gebruiken maar hebben erger gehad. Douche was wel lekker. Grote stortdouche met voldoende capaciteit. Geen last van koud water gehad.
- Algemene indruk 9
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 10
- Wifi kwaliteit 5
Kevin Vandenberg
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Alcudia:
Wij zijn 9 dagen in Alcudia Sun Village geweest. Onze vluchten verliepen prima via Brussel, check-in en boarden verliep soepel. De transfer van La Palma naar ons verblijf duurde vrij wel lang, met 2 jonge kinderen in een volle bus was dit echt een uitdaging. Gelukkig duurde het inchecken daarna niet heel lang en konden we vrij snel genieten van onze vakantie. Het buffet is elke dag anders, dit houdt ook in dat het even afwachten is of het eten lekker is. Gelukkig was er voor de kinderen genoeg keuze. Ontbijtbuffet is echt top!
Het zwembad is ook super en er is genoeg te doen voor jong en oud. Ook ons verblijf zat op een toplocatie, wij zaten op de hoek en hadden hierdoor veel privacy en ruimte om ons appartement heen.
Wat wel nadelig is, zijn de vele muggen die er zijn. Dit komt vanwege de ligging van het hotel. Je zit vlak naast een natuurgebied, hierdoor word je veel gestoken. Verder is het strand lekker dichtbij en hebben wij ook een auto gehuurd om nog 2 dagen op pad te gaan.
Over Fly & Go BQ Alcudia Sun Village:
Hotel BQ Alcudia Sun Village is een prima gezinshotel. Wel vinden wij de prijs die je betaald aan de hoge kant.
- Algemene indruk 7
- Ligging 7
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 6
- Kamers 6
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 7
Charell Vandersluis
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Alcudia:
Op de heenweg is Corendon mijn koffer kwijtgeraakt waardoor ik de hele vakantie met een kind van 4 jaar zonder mijn spullen heb gezeten. Ik ben nu 3 dagen terug thuis en ik heb mijn koffer nog steeds niet terug. Corendon weet niet waar mijn koffer is.
Over de bestemming, Alcudia is een mooi authentiek Spaans stadje waar je lekker kunt relaxen. Openbaar vervoer is op zich prima maar chagrijnige buschauffeurs. Sluiten gewoon de deur terwijl je nog niet eruit bent. Dochter van 4 zat bijna tussen de deur.
Veel speeltuinen en game halletjes voor de kids. Mensen zijn zeer vriendelijk allemaal.
Over Fly & Go BQ Alcudia Sun Village:
Accommodatie is echt gericht op gezinnen met kleine kinderen. Resort is echt klein en overzichtelijk, het diepe zwembad wordt in het midden max 1.35 diep. Piratenbad is kouder dan het andere bad, maar als je eerst in het grote bad begint en later op de dag naar het piratenbad, dan is het lekker opgewarmd. Winkeltje zit om de hoek, maar als je iets verder loopt richting de boulevard dan heb je meer keus aan assortiment en lagere prijzen. Entertainment is leuk maar na 5 dagen ben je dat wel zat want het is elke dag het zelfde. Maar voor de kinderen boeit dat natuurlijk niks ??
Als je een kamer wil die centraal ligt, hou er dan rekening mee dat je kinderen niet slapen voor 11 uur, want dan stopt de muziek pas. En die staat echt heel hard. Handdoekje leggen voor het ontbijt (8 uur) in het hoogseizoen want anders heb je geen fatsoenlijke plekken meer. Eten is allemaal prima in orde qua prijs kwaliteit verhouding. Al met al een prima resort voor deze prijs. Kids gaan het wel super hebben.
- Algemene indruk 8
- Ligging 7
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 10
- Wifi kwaliteit 7
Tjeerd Reekers
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Alcudia:
Mallorca is prachtige bestemming voor de hele familie. We hebben genoten
Over Fly & Go BQ Alcudia Sun Village:
Mooi gezinshotel alleen jammer dat de snacks er niet waren zoals omschreven hier heb ik een klacht over ingediend online en bij reisleiding ik verwacht hier een compensatie voor.
- Algemene indruk 8
- Ligging 10
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 5
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 10
- Wifi kwaliteit 1
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Alcudia:
De omgeving van Alcudia is erg mooi. We hebben dit jaar vooral relax vakantie gehouden. Wel een paar keer naar het strand / de winkels gewandeld en dat was prima te doen.
Over Fly & Go BQ Alcudia Sun Village:
Het is een heel fijn hotel. De kamers zijn wat ouder maar schoon en het personeel is erg vriendelijk. Ondanks dat het geen groot resort is, is de animatie echt top! Zowel voor de kinds als voor de volwassenen. Het eten was ook erg goed.
- Algemene indruk 7
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 8
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 9
- Wifi kwaliteit 8
Bryan Vandermeer
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Alcudia:
Prima hotel voor gezinnen, maar wij boekten dit juist vanwege de beloofde avondsnacks (22:00–23:00), omdat wij met een peuter reizen die vroeg eet. Zo konden wij later nog iets eten. Bij aankomst in de avond waren er géén snacks, en het hotel bevestigde dat dit een fout op de website is. Het hotel verwees ons naar Corendon, maar Corendon zegt na “navraag” dat de snacks er wél zijn. Fout wordt niet erkend en info niet aangepast, waardoor anderen dezelfde teleurstelling riskeren en wij €150 extra kwijt waren aan eten buiten het hotel.
Over Fly & Go BQ Alcudia Sun Village:
Personeel denkt niet mee en is niet behulpzaam. Leggen de fout bij Corendon
- Algemene indruk 8
- Ligging 6
- Service 1
- Prijs/kwaliteit 1
- Eten 1
- Kamers 3
- Kindvriendelijk 10
- Wifi kwaliteit 5