Fly & Go Beatriz Costa & Spa
Logies en ontbijt
-
Hotel

- Inclusief huurauto
- Heerlijk rustig gelegen
- Ruim opgezet complex; ca. 2.000 m2 aan buitenzwembaden
- Junior suites met 2 aparte ruimtes
- Het Spa center is een aanrader
- Ook o.b.v. All Inclusive
7,5
Goed
152 beoordelingen
va
576
p.p.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Beatriz Costa & Spa
Totale score
Gebaseerd op:
152 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Alwin
Nederland
Alleen
,
Over Costa Teguise:
Tequise is heerlijke dorpje aan de zee. Een heerlijke lange boulevard met uitgerekte zandstranden. Hou er wel rekening mee dat hier 90% procent Engelsen zitten, dit zie je ook veel terug in de restaurants en shops (veel van hetzelfde) Veel palmen en cactussen maken dit tot een fijn vakantie dorpje waar altijd wel reuring is.
Over Fly & Go Beatriz Costa & Spa:
Hotel Beatriz heeft de grandeur van wat ooit een top hotel was. Dit zie je vooral af aan de entree en de aankleding. De tijd heeft hier een beetje stil gestaan.. Maar voor wat je betaald is het gewoon een meer dan een prima verblijf! De kamers hebben een lik verf nodig en de bedden zijn erg hard. Douche + ligbad zijn goed en altijd warm. Een balkon met veel privacy en altijd zon. Het eten is prima, verwacht geen top cuisine, voor ieder wat wils. Binnenzwembad alleen toegankelijk voor all inc gasten (anders bijbetaling) Medewerkers zijn allemaal super aardig!
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 9
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Benjamin
Belgie
Met partner
,
Over Costa Teguise:
Mooi eiland, netjes en mooie natuur ! Goede fietsenverhuur beschikbaar in Teguise.
Over Fly & Go Beatriz Costa & Spa:
Erg genoten van het hotel, supervriendelijke mensen, goede service.
- Algemene indruk 9
- Ligging 8
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 9
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Kristel
Belgie
Alleen
,
Over Costa Teguise:
Beetje afgelegen maar wel in een mooi kader. Elke kamer heeft uitzicht op het zwembad met daarachter de bergen. Teguise is ongeveer 20-25 minuten wandelen. Voor oudere personen mss niet altijd ideaal.
Over Fly & Go Beatriz Costa & Spa:
De service in de accommodatie is top. Heel vriendelijk en behulpzaam aan het onthaal. Goed geholpen met het plannen van mijn excursies en ook nog alternatieven voor me uitgezocht. Ook indien ik graag vroeger wou ontbijten omwille van een geplande excursie, was dit geen enkel probleem en werd dat geregeld. Eventueel wat meenemen om te eten voor tijdens de middag was ook geen enkel probleem. Had all inclusive en doordat ik alle dagen op uitstap was, miste ik meestal de lunch in het hotel. Toen Corendon mijn transfer was vergeten of vergeten communiceren, hebben ze dit voor mij ook in orde gebracht. Doordat ik all inclusive had, kon ik ook dagelijks gebruik maken van de welness. Een leuk extraatje. In het buffet restaurant waren de werknemers ook heel behulpzaam. Tafels werden zo snel mogelijk ingedekt en eten regelmatig aangevuld. Toen ik mijn vestje was vergeten, had de zaalverantwoordelijke dit goed opgemerkt. Al die kleinigheden maakte mijn vakantie echt top.
- Algemene indruk 10
- Ligging 5
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Petronella
Nederland
Alleen
,
Over Costa Teguise:
Heel mooi en rustig schoon veel mogekheden
Heerlijk strand
Over Fly & Go Beatriz Costa & Spa:
Grote schone kamers, vriendelijk personeel ,mooi zwembad.eten was oke jammer dat het vaak koud was
Bij all inclusive formule krijg je cocktails uit een apparaat leek wel limonade siroop. Verder heel leuk animatieteam.dik tevreden
- Algemene indruk 8
- Ligging 7
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7