Dom Pedro Garajau
Logies en ontbijt
-
Hotel
- Rustig gelegen in Garajau
- Prachtig uitzicht
- Meerdere zwembaden
- Halfpension ook mogelijk
7,4
Voldoende/goed
23 beoordelingen
va
404
p.p.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Dom Pedro Garajau
Totale score
Gebaseerd op:
23 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Caniço:
Garajau is een saaie omgeving. Het heeft geen dorpskern en er is niets te beleven. Er zijn een aantal restaurants maar verwacht daar geen hoogstandjes.
Over Dom Pedro Garajau:
Onze kamer bevond zich in het gerenoveerde blok. In dit blok hebben alle kamers een tussendeur. Dit maakt de kamer erg gehorig. Zeker als de buren luid praten en zij de tv hard hebben aanstaan.
De kamer is heel basic ingericht: een bed, een tafel en 1 rechte stoel. Er is geen zitje, je moest dus steeds op je bed zitten. Op je hotelkamer is geen WiFi. Daarvoor moet je naar de lobby. Dat is de enige plek waar WiFi is. De kamer werd wel netjes schoon gehouden.
Wat wij miste was sfeer. Zowel op de hotelkamer als in het hotel.
- Algemene indruk 6
- Ligging 5
- Service 6
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten -
- Kamers 5
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 1
Antonius Hulsmans
Nederland
Met partner
,
Over Caniço:
Canico is wel een leuk en gezellig plaatsje met veel uitgaansgelegenheden maar in verhouding wat weinig restaurants.
Over Dom Pedro Garajau:
Het personeel was zeer vriendelijk, netjes en behulpzaam, zowel de schoonmaak, bediening en bij de receptie.
Maar dan: de kamer is wel aan renovatie toe en ook het interieur. In de badkamer zijn er te weinig handgrepen om je vast te houden. Uitglijden is goed mogelijk. Het eten was wel genoeg en ook lekker maar het was erg eenzijdig en vaak, dezelfde groenten enz.
- Algemene indruk 7
- Ligging 7
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 6
- Kamers 5
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Caniço:
Heel het eiland is waanzinnig. En moet je persoonlijk ontdekken.
Over Dom Pedro Garajau:
Hotel is goed voor de prijs alleen geen wifi op je kamer en rond het hotel alleen bij de receptie. Als zij dat verbeteren dan is het hotel ook geweldig.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 1