Fly & Go Best Tenerife
Logies en ontbijt
-
Hotel


- Inclusief huurauto
- Goed, beter: Best Tenerife!
- Subtropische tuin, prachtig zeg
- Het zandstrand op steenworp afstand
- Fantastische reis voor de beste prijs
- Dagje Siam Waterpark? Pak de shuttle
8,2
Zeer goed
566 beoordelingen
va
798
p.p.
Autohuur Categorie D
Seat Ibiza (5-deurs) of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie E
Skoda Fabia of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie F
Volkswagen Polo (5-deurs) of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie E1
Renault Megane (5-deurs) of gelijkwaardig.
Uw huurauto is inclusief:
- C.D.W. verzekering (Collision Damage Waiver)
- WA-verzekering (TPL)
- Persoonlijke Ongevallenverzekering (PAI)
- Diefstalverzekering
- Ongelimiteerd aantal kilometers
- Lokale belastingen
- 24/7 Wegenservice vanuit verhuurder
Uw huurauto is exclusief:
- Ruit-, band- en koplampverzekering*
- Baby-/kinder-/boosterzitje
- Navigatie
- Extra bestuurder (max. 1 extra bestuurder)
Voorwaarden autohuur:
- Wanneer er een reservering voor de verhuur van een auto wordt gemaakt, wordt de hoofboeker als hoofdbestuurder aangewezen. Daarnaast is het van belang dat bij het gebruik van een creditcard deze op naam van de hoofbestuurder moet staan.
- Uw diefstalverzekering is inclusief zolang u in het bezit bent van de autosleutel.
- Alle verzekeringen en extra's onder het kopje exclusief kunt u ter plaatse afsluiten en betalen.
- Borg: Niet verplicht. Wel dient u een geldige Credit Card te tonen.
- U dient minimaal 1 jaar in het bezit te zijn van een geldig rij- en legitimatiebewijs.
- Minimum leeftijd is 23 jaar (en 2 jaar rijervaring). Maximum leeftijd is 70 jaar.
- Extra bestuurder; geen extra kosten tot een maximum van 3 bestuurders.
- Baby-/kinder-/boosterzitje: te huur: € 3,- per dag.
- Airco: alle huurauto’s zijn voorzien van airconditioning.
- Navigatie: te huur: € 6,- per dag.
- U levert de huurauto in met dezelfde hoeveelheid brandstof als bij ontvangst.
- Pick up / Drop off:
Alle gebieden: Hotel --> Pick up: gratis / Drop off: gratis, dit is op aanvraag en hiervoor dient u contact op te nemen met ons Contact Center.
Luchthaven --> Pick up en Drop off: gratis tussen 08.00-20.00 uur, buiten deze werkuren betaalt u € 20. - Let op: bij aankomst op de luchthaven vindt u de verhuurmaatschappij in de aankomsthal. Office nr. 6 (El Mar Service), Provider Oasis Rent a car.
- De minimale huurperiode is 3 dagen, waarbij 1 dag wordt beschouwd als een periode van 24 uur.
- De huurperiode gaat in op het moment van ontvangst van de huurauto. Dit betekent dat de huurauto op hetzelfde tijdstip moet worden ingeleverd.
- Bij verlate teruggave zullen/kunnen er extra kosten worden doorberekend. Corendon heeft geen invloed op de eventuele extra kosten.
- Getoonde beelden van diverse categorie huurauto's zijn slechts ter illustratie. In werkelijkheid kunnen de huurauto's enigszins afwijken van de beelden.
Je gegevens worden doorgestuurd naar het autoverhuurbedrijf, zij kunnen contact met je opnemen voor bijvoorbeeld ophaalinformatie of andere zaken omtrent je huurauto.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Best Tenerife
Totale score
Gebaseerd op:
566 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Playa de las Americas:
De promenade is prachtig, met veel bankjes, winkeltjes en restaurants.
Over Fly & Go Best Tenerife:
Het hotel is prima, het personeel is vriendelijk en behulpzaam, de kamers zijn groot en schoon. De liften zijn regelmatig defect. Gedurende de week kwam het meerdere keren voor dat geen enkele lift werkte. Het eten is vaak koud, er is weinig ruimte bij het zwembad. Om 7 uur 's ochtends lagen er al handdoeken op de ligstoelen. Ik ga zeker nog eens naar Tenerife, maar niet meer naar dit hotel.
- Algemene indruk 7
- Ligging 8
- Service 5
- Prijs/kwaliteit 5
- Eten 4
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 5
Glenn Helantmuller
Nederland
Met partner
,
Over Playa de las Americas:
Geweldige boulevard waarbij je vele kilometers kunt lopen.
Over Fly & Go Best Tenerife:
Het hotel ligt perfect centraal gelegen waardoor vanaf Playa de las Americas de plaatsen Los Cristianos en Costa Adeje beiden lopend te bereiken zijn.
- Algemene indruk 8
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Eric Deconinck
Belgie
Met partner
,
Over Playa de las Americas:
Playa de las Americas is een levendige badplaats met veel winkels en veel horeca. Een goede uitvalbasis om het eiland te ontdekken.
Over Fly & Go Best Tenerife:
Hotel Best Tenerife is een matig/goed hotel. De buitenruimte (zwembad, ligzetels en bar) is ruim en proper.
De kamer die wij hadden (260), was basic. Voldoende ruimte, goed bed, practische badkamer. De afwerking van de kamer kan beter.
Muurplinten zaten los, bureaulampje werkte niet, deuren van de kleerkast waren moeilijk te verschuiven. Het was dikwijls lang wachten op de liften. Ondanks deze kleine minpuntjes hebben we een zeer goed verblijf gehad. Een dikke dankuwel aan het voltallig personeel. Zeer vriendelijk en hulpvaardig.
- Algemene indruk 7
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 9
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Playa de las Americas:
Mooi verzorgd eiland. Locatie heeft veel te bieden. Mooi strand, leuke restaurantjes
Over Fly & Go Best Tenerife:
Erg groot van opzet. Liften waren nogal eens defect.
Het restaurant was kil, groot en erg rumoerig.
Was wel schoon.
- Algemene indruk 6
- Ligging 8
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Marc Obrie
Nederland
Met partner
,
Over Playa de las Americas:
Mooie locatie dicht bij de zee en een mooie winkelpromenade. Omgeving is ook netjes onderhouden.
Over Fly & Go Best Tenerife:
Vriendelijk personeel maar in het algemeen een locatie die denk ik geen vier sterren waardig is. Sterk verouderde en matig onderhouden kamer. En een hotel waarin twee liften defect waren en er slechts één beschikbaar was. Verder was het eten in het restaurant goed maar iedere dag vrijwel hetzelfde en was het eten onvoldoende warm.
Wat betreft de liften werd het excuus van de feestdagen benoemd echter een lift in een hotel als dit zou een hogere prioriteit voor reparatie moeten krijgen. De manager van het hotel gaf aan dat de accommodatie op hoog nivo houden eerste prioriteit heeft maar gezien de vele mankementen blijkt dat niet.
- Algemene indruk 5
- Ligging 10
- Service 5
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 6
- Kamers 5
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 5
Marieke Bokhoven
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Playa de las Americas:
Prachtige boulevard waar je lange afstanden op kan lopen. Daarnaast is er ook op cultureel niveau veel te zien. Wij zijn een dagje naar La Laguna geweest en hebben het Teide nationaal park bezocht. Las Américas/Los Christianos is erg commercieel, daar moet je van houden.
Over Fly & Go Best Tenerife:
Mooi hotel met lekker eten. Veel keuze bij het buffet. Het personeel van het restaurant en de animateurs van de kidsclub waren erg vriendelijk. Min puntje is dat het rondom het zwembad met name ‘s middags erg rommelig is, met name omdat all inclusive gasten hun etenswaren niet opruimen. Je stapt lekkerlijk in de slush en friet.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 9
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 9
- Wifi kwaliteit 8
Gerarduswilhelmus Hol
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Playa de las Americas:
Nette en mooie omgeving! Heerlijk om te relaxen. Leuke restaurantjes in de kleine straatjes. Leuke strandjes.
Over Fly & Go Best Tenerife:
Op zich een mooi en net hotel! Personeel is erg vriendelijk en behulpzaam. Het is alleen erg gehorig in de kamers. Hoestende buren, toiletten die doorgespoeld worden van boven en links en rechts naast je. Badkamer mag wel wat aan gedaan worden, althans de doucheruimte. Kapotte/losse tegels, roest in de badkuip, gescheurde (kit)naden, waardoor vochtplekken aan de kamerzijdes. Bedden waren prima, house-keeping was ook goed.
Prima zwembad, alleen voor een ligbedje moet je er bijtijds bijzijn. Als logies/ontbijt gast, ben ik niet gecharmeerd van all-inclusive, maar dat kwam zo toevallig uit.
- Algemene indruk 7
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten -
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 7
- Wifi kwaliteit 8
Anoniem
Belgie
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Playa de las Americas:
Beste locatie. In het center van levendige playa americas
Over Fly & Go Best Tenerife:
Propere kamers. Pluim aan kuisploegen. Wel licht afgeleefde gebouwen
- Algemene indruk 8
- Ligging 10
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 5
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 5
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Playa de las Americas:
Mooi centrum, verschillende leuke strandjes. Overal vlakbij.
Over Fly & Go Best Tenerife:
Ligt op een centrale trake lokatie, is goed voor
jong en oud.
- Algemene indruk 9
- Ligging 10
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 1
Arsene Vansnick
Belgie
Met partner
,
Over Playa de las Americas:
Hotel "Best Tenerife" is zeer goed gelegen, niet ver van de mooie en vlakke promenade langs Playa de Las Americas; Zeer gemakkelijk bereikbaar, ook voor minder mobiele mensen.
Over Fly & Go Best Tenerife:
Hotel "Best Tenerife" is een hotel waar je voelt dat je welkom bent. Alles is netjes onderhouden en dagelijks wordt je kamer en terras netjes gekuist, 's morgens, 's middags en 's avonds ruime keuze aan het buffet in het hoofdrestaurant en ook mogelijkheid om je 1x per week in het à la carte restaurant te laten bedienen. De ganse dag keuze (all-in) van allerlei snacks en drankjes zonder beperking aan de poolbar. Alleen de animatie bij het zwembad komt meestal storend (luiddruchtig) over.
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10